Pomoc dla Angeliki Worwa

Zwracamy się do z prośbą o wsparcie finansowe na leczenie i  rehabilitację Angeliki Worwa - uczennicy klasy Va  naszej szkoły.

Angelika urodziła się z rozszczepem kręgosłupa z powodu tego ma niedowład kończyn dolnych i pogłębiająca się skoliozę, która uniemożliwia jej chodzenie. Aby dziewczynka mogła stanąć na nogi potrzebna jest jej ciągła i bardzo kosztowna rehabilitacja. Czeka ja również operacja w Belgii, która także jest bardzo kosztowna. Dzięki Państwa pomocy będzie można pomóc dziecku a co najważniejsze istnieje szansa że będzie chodzić!!!.
Swoją pomoc możecie Państwo okazać poprzez:

Sprawozdanie

Z pieniędzy, które zebrała Szkoła Podstawowa Nr 4 w Nowym Targu na Angelikę Worwa został opłacony pobyt i specjalistyczne badania w szpitalu w Leuven w Belgii. Koszt pobytu w szpitalu 3000 tys. złotych. Zrobiliśmy w Belgii córce gorset korygujący kręgosłup. Koszt 2500 złotych. Pozostałą kwotę dopłaciliśmy na rehabilitacje w ośrodku rehabilitacyjnym w Toruniu. Koszt 1500 złotych. Pieniążki były zbierane przed konsultacją w Belgii i byliśmy przekonani że operacja się odbędzie. Niestety nie jest to tak jak byśmy chcieli. Zespół lekarzy odradzał nam operacje, gdyż jest to operacja na kręgosłupie z ingerencją w rdzeń kręgowy, wydłużenie i wyprostowanie kręgosłupa poprzez wstawianie prętów. Wtedy Angelika musiała by mieć 3 ciężkie operacje. Lekarze podjęli się leczenia i operacji, gdy córka osiągnie wiek 16 lat. Jesteśmy pod stałą kontrolą lekarzy w Belgii. Angelika musi być intensywnie rehabilitowana, aby jej stan zdrowia się nie pogorszył poprzez dużą skoliozę.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do pomocy. Każda złotówka jest dla nas cenna.

Rodzice Angeliki
Beata Dariusz Worwa.