Szkolny Konkurs Matematyczny

20/05/2015

"Świetny ze mnie matematyk"

Dnia  11 maja  2015r.  przeprowadzono w szkole II Konkurs Matematyczny "Świetny ze mnie matematyk" dla uczniów klas trzecich. W etapie szkolnym wzięło udział 6 uczniów. W ciągu 60 minut rozwiązywali oni test składający się z 20 zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Łączna ilość punktów wynosiła 36. Wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami, a zwycięscy nagrodami  rzeczowymi  za bardzo  dobry  wynik. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc będą reprezentować szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, a są to, w kolejności największej liczby zdobytych punktów: Hubert Pasiut - uczeń kl. III b, Kamil Maślanka - uczeń kl. III a, Mateusz Stołowski - uczeń kl. III b.

Gratulujemy uczniom i wychowawcom pani Marii Kołacz i pani Lucynie Jaróg uzyskanych wyników!

Organizator konkursu: Halina Zamojska