Andrzejki 2013

29/11/2013

undefined undefined

Koniec listopada to wyjątkowy czas ponieważ od wielu już pokoleń obchodzimy wówczas Andrzejki. A jeśli Andrzejki, to zabawa pełna niespodzianek, wróżby i swawole!

W czwartek 28 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów naszej szkoły. W pierwszej kolejności bawiły się dzieci młodsze, które miały okazję tańczyć na parkiecie w rytm szalonej muzyki. Nie zabrakło również zabaw i wróżb przygotowanych dla maluchów przez starszych kolegów z Samorządu Uczniowskiego. Do najbardziej udanych zaliczyć należy: "Taniec z balonem", "Gorącą czapkę", zabawę "Głowa, ramiona, palce", "Kaczuszki", "Tańczę jak..." oraz wybór króla i królowej balu. Uczniowie mogli także powróżyć sobie z "magicznych kubków", "magicznych liczb" czy "kolorowych kluczy".

Uczniowie klas starszych zorganizowali sobie dyskotekę, ponieważ jak sami stwierdzili "wyrośli już z zabaw i wróżb". Tańczyli i skakali przy największych obecnie hitach, zamawiali sobie zabawne dedykacje.

Zmęczeni szaleństwem i zabawą mogli wzmocnić swoje siły i posilić się pysznym domowym ciastem. Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania wszystkim mamom, na które jak zwykle mogliśmy liczyć.

Dyrekcja szkoły, wszyscy uczniowie i wychowawcy klas składają serdeczne podziękowania pani Dorocie Kowalczyk i panu Maciejowi Zborowskiemu - opiekunom Samorządu Uczniowskiego oraz wszystkim zaangażowanym w organizację zabawy za dostarczenie wielu pozytywnych wrażeń i świetną atmosferę podczas niezapomnianego wieczoru andrzejkowego.

By ocenić wrażenia jakie towarzyszyły bawiącym się, zapraszamy do galerii zdjęć.