Autobus szkolny z ulicy Grel

03/04/2014

AUTOBUS Z ULICY GREL!!!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu uprzejmie informuje, że istnieje możliwość uruchomienia dodatkowej linii autobusu szkolnego z ulicy Grel do szkoły i z powrotem.

Nowa linia autobusu szkolnego rusza od 05.05.2014r.

W związku z powyższym Dyrektor Szkoły serdecznie zaprasza rodziców uczniów mieszkających w rejonie ulicy Grel, Partyzantów oraz Wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjne w najbliższą środę tj. 09.04.2014r. o godzinie 16.00.

Spotkanie odbędzie się w Szkole, na jadalni.

ROZKŁAD JAZDY:

Kurs poranny o godzinie 7.30 Przystanki: 1. Pętla przed torami, 2. Koło sklepu "Fit-Pol", 3. Przy skrzyżowaniu z ul. Partyzantów, 4. Przy Centrum Stomatologicznym "Krysdent", 5. Przed wiaduktem na "Zakopiance", 6. Przy "Lewiatanie", 7. Szkoła.

Kurs popołudniowy o godzinie 13.20

Uczniowie korzystający z tej linii powinni wykupić bilet miesięczny, a uczniowie klas 0-IV mieszkający w odległości powyżej 3 km i klas V-VI powyżej 4 km od szkoły otrzymają na wniosek rodziców bilet miesięczny - bezpłatnie.

Warunkiem utrzymania kursu na linii Grel - Szkoła - Grel jest około 20 osobowa frekwencja uczestników tego kursu.