Bajdurkowi finaliści nagrodzeni!

15/06/2014

11 czerwca 2014 roku grupa teatralna "Za Jeden Uśmiech" brała udział w finałowej prezentacji spektaklu "Wąż..." podczas 29. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK  w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, gdzie zdobyła piękną statuetkę, dyplom oraz nagrody rzeczowe.
BAJDUREK  jest jedną z najstarszych i najbardziej znaczących imprez teatralnych w Małopolsce. Festiwal odbywa się w dwóch etapach: eliminacji powiatowych, które miały miejsce w Nowym Targu 29.04.2014 r. podczas których nasza grupa otrzymała nagrodę oraz spotkania finałowego w Nowym Sączu, gdzie w tym roku spotkało się 26 najlepszych grup teatralnych z województwa małopolskiego. Nasi aktorzy zaprezentowali się bardzo dobrze i zyskali uznanie jury za szczególnie dobrą grę aktorską. Po występie dzieci mogły obejrzeć  przedstawienia innych grup a także uczestniczyć, w trakcie przerw pomiędzy spektaklami, we wspólnej zabawie w teatr inicjowanej przez zawodowych aktorów. Opiekunem grupy teatralnej jest pani Renata Staszel.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie: http://www.mcksokol.pl/75,12588,_Bajdurkowi__finalisci_nagrodzeni.htm