Czekamy na Święta Wielkanocne

10/04/2017

"Cukrowy baranek ma złociste różki
Pilnuje pisanek na łączce z rzeżuszki
A gdy nikt nie patrzy, chorągiewką buja
I cichutko beczy święte Alleluja!"

W dniu 10. kwietnia 2017 r. uczniowie klasy 2b pod kierunkiem pani Lucyny Jaróg oraz Szkolny Zespół Wokalno-Instrumentalny pod kierunkiem pana Piotra Urzędowskiego wprowadzili nas w nastrój oczekiwania na Święta Wielkiej Nocy. To szczególne święta, do których przygotowujemy się przez okres Wielkiego Postu. Chociaż same w sobie niosą wielką radość, to poprzedzone są czasem zadumy i refleksji Triduum Paschalnego. Pamiętając o wielkiej Miłości Jezusa Chrystusa płynącej do nas z Krzyża, starajmy się obdzielać swych bliskich radością, miłością i pokojem.

W tym dniu rozstrzygnięto również szkolny konkurs "Wielkanocna ozdoba", w której wszystkie klasy zostały nagrodzone za wkład pracy i pomysłowość.