Dyktando Niepodległościowe - "Po polsku o historii&quot

20/10/2014

Odbyło się II Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

17.10.2014r. odbył się już etap rejonowy II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego. Z naszej szkoły do tego etapu zakwalifikowała się Magdalena Chrobak. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry wynik!

A wcześniej, 26.09.2014 roku odbył się szkolny etap II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Fundację Panteon Narodowy. Przystąpiło do niego łącznie 29 uczniów z klas IVa, IVb, VIa i VIb przygotowanych przez panią Renatę Staszel. Najwyższe wyniki uzyskali uczniowie klasy VIb, którzy na 100 punktów możliwych do zdobycia uzyskali odpowiednio: Magdalena Chrobak (90,50p.), Martyna Masłowiec (84p.), Patrycja Witkowska (76p.) oraz Mirosław Cyrwus (75p.). Do etapu rejonowego zakwalifikowano 200 najlepszych uczniów z województwa małopolskiego, którzy uzyskali co najmniej 87,50 p.