Dzieci z oddziałów przedszkolnych pozostaną w domach

26/03/2021

Kolejne obostrzenia w związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowaia jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców od dnia 29.03.2021 r., zamknięte zostaną żłobki i przedszkola w tym również oddziały przedszkolne.

Zajęcia z dziećmi oddziałów przedszkolnych w naszej szkole bedą prowadzone zdalnie, w formie ustalonej przez nauczycieli z dyrektorem szkoły i rodzicami.

Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej) po złożeniu pisemnego wniosku do dyrektora szkoły.

Zdjęcie: źródło Internet