Dzieci zakwalifikowane do klasy I

22/03/2021

Rodzice dzieci zobowiązani są dokonać potwierdzenia zapisania dziecka do szkoły, do której zostało zakwalifikowane

Szanowni Państwo!

Od dnia 22.03.2021 r. do 31.03.2021 r. należy w sekretariacie szkoły złożyć w postaci pisemnego oświadczenia, potwierdzenie woli zapisania dziecka do szkoły, do której zostało zakwalifikowane.

Lista dzieci zakwalifikowanych do klasy I w Szkole Podstawowej nr 4 w Nowym Targu znajduje się na tablicy informacyjnej w szkole.

Informacji, czy dziecko zostało zakwalifikowane udziela sekretariat szkoły w godzinach urzędowania.

Do złożenia oświadczenia potwierdzającego wolę uczęszczania dziecka do naszej szkoły zobowiązani są rodzice dzieci składających formularze zgłoszeniowe (dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły) oraz wnioski o przyjęcie do klasy I (dzieci spoza obwodu).

Druk oświadczenia można pobrać z pliku poniżej i dostarczyć osobiście lub wysłać na adres sekretariat@sp4.nowytarg.pl