Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

22/01/2014

21 i 22 stycznia to dni szczególne. Obchodzimy wtedy Dzień Babci i Dzień Dziadka. W naszej szkole wczoraj i dziś pojawili się ci znakomici goście i z wielką radością podziwiali swoje wnuczęta, które godnie przygotowały się na ich przyjęcie. Były ciasta i różne smakołyki, ale przede wszystkim wiersze, piosenki i życzenia. "Zerówkowicze" z klasyB zaskoczyły dziadków wspaniale odegranym przedstawieniem "Czerwonego Kapturka", w którym barwne postaci tańczyły, śpiewały i z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role. Klasa IIB zaprezentowała przedstawienie o tym, jak wnuczęta przygotowały dziadkom zdrowy i pożywny soczek pomarańczowy dzięki czemu dziadkowie odmłodnieli i razem z wnukami tańczyli w rytmie disko. Również w kasie IIIB nie zabrakło pełnych wzruszeń chwil z życzeniami i wspomnieniami o młodzieńczych latach babć i dziadków. Wszyscy dziadkowie otrzymali upominki wykonane własnoręcznie przez wnuki. Radości było co niemiara, a goście byli szczerze wzruszeni i dumni ze swoich wnucząt.
Zapraszamy do galerii zdjęć!