Dzień Mamy - Dzień Taty - Dzień Rodziny

30/05/2018

"Twoje święto dziś Mamo,
więc Ci z serca chcemy dać.
Garść poziomek, garść malin,
leśnych jagód pełen dzban.

A kiedy będzie słońce i lato
Pójdziemy sobie na spacer z Tatą"

Dzień Matki  i Dzień Ojca to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Wszystkie dzieci na całym świecie ślą swoim rodzicom najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. W naszej szkole również uczciliśmy ten dzień bardzo uroczyście. Uczniowie w odświętnych strojach poprzez recytację wierszy i popisy wokalne wyrazili swoją miłość i wdzięczność swoim bliskim, za trud i poświęcenie wkładane każdego dnia w ich wychowanie.

Od dnia 25 maja rozpoczął się cykl spotkań w "rodzinnym gronie". Najwcześniej życzenia swoim rodzicom złożyły, najmłodsze w szkole, dzieci z oddziału 0a. Następnie 28 maja 2018r. w akademii brały udział dzieci z klasy Ia, IIa i IIIb. A 29 maja dzieci z oddziału 0b. kolejne uroczystości odbędą się niebawem. Rodzice byli bardzo wzruszeni i dumni z występów artystycznych swoich pociech. Dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami i oczywiście buziakami. Spotkaniom towarzyszyła miła atmosfera i ciekawe, wzruszające rozmowy przy kawie, herbacie i ciastkach.

Drodzy Rodzice - STO LAT!