Dzień Sportów Zimowych

27/02/2019

"Chociaż mróz w policzki szczypie,
chociaż śnieg nam w twarze sypie,
nie martwimy się tym wcale.
Padaj śniegu, padaj dalej.
Dobrze, że nie jesteś deszczem,
padaj śniegu, padaj jeszcze... "
T. Śliwiak

Jak co roku, również i tym razem uczniowie naszej szkoły mieli możliwość oddawania się zimowym szaleństwom. Gościny, naszej licznej społeczności szkolnej, użyczył stok Długa Polana. Pogoda z początku nieco kapryśna próbowała pokazać nam, że już bliżej do wiosny i o zimie można zapomnieć, ale zapał  młodych serc gotowych zjeżdżać z każdej, najmniejszej nawet górki i na wszystkim co możliwe sprawił, że zima pokazała nam swe pogodne oblicze. Nad bezpieczeństwem uczestników Zimowego Dnia Sportu czuwali zaś nie tylko nauczyciele i rodzice, ale również przedstawiciele Policji i Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Atrakcji i dla ciała i dla ducha było pod dostatkiem, a tym którym było jednak mało i próbowali zakosztować sportów ekstremalnych na szczęście nic się nie stało i nie zgotowali opiekunom dodatkowych atrakcji. Dzień był więc miły i pogodny, za co szczególnie dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim, którzy włączyli się w opiekę i organizację tej plenerowej imprezy. Zapraszamy do galerii zdjęć:)