Dzień Sportu

16/02/2010

15.02.10r.

W dniu 15.02.10r. odbędzie się kolejny Dzień Sporu na wyciągu "Zadział".
Organizacja - Uczniowie klas I-VI będą mieli możliwość skorzystać z transportu, który zapewnia Dyrektor Szkoły. Istnieje możliwość dojazdu na wyciąg z rodzicami własnym transportem, tylko należy wcześniej głosić ten fakt wychowawcy.
Uczniowie będą mogli korzystać z jazdy na nartach, jazdy na łyżwach, sankach, ślizgach.
Nad bezpieczeństwem  czuwać będą nauczyciele, wychowawcy oraz rodzice.
Życzymy Udanej zabawy i wielu wrażeń!!!

Dzień sportu upłynął w pogodnej atmosferze i przy pięknej pogodzie. Warto propagować tą formę aktywności, gdyż poza atrakcyjnym spędzeniem czasu rodzice zadbali o ognisko gdzie można było upiec kiełbasę, wypić ciepłą herbatę i nabrać dużo świeżego powietrza:-).
Składamy podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji - pani Annie Sikora, panu Bryniarskiemu, panu Zborowskiemu oraz panu Pszczole..