Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Festyn Rodzinny - Wspaniała Sprawa!!!

14/09/2014

13.09.2014r.
Chociaż wielu, uważa 13-tego za dzień "pechowy", to trzeba otwarcie przyznać, że u nas ten przesąd nie ma racji bytu. Pomimo, iż pogoda nas nie rozpieszczała Festyn Rodzinny zorganizowany przez naszą Szkołę był w 100% udany. Dopisali goście, było wiele atrakcji mi.in. tak niecodziennych jak szybowiec tuż obok Kościoła.
Było coś dla ciała i coś dla ducha...., każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wszyscy bawili się wspaniale, brali udział w konkursach lub podziwiali innych. Największe emocje wzbudziła Loteria Fantowa, na której rozstrzygnięcie czekano z niecierpliwością, gdyż główną nagrodą była mini wieża stereo, a drugą nagrodą kamera sportowa. Szczęśliwcy, którzy mogą się cieszyć tymi wspaniałymi nagrodami to: Patryk Jasiorowski i Marlena Tętnowska - serdecznie gratulujemy!!! Dochód z loterii przeznaczony jest na cel charytatywny oraz na nagrody dla naszych  UCZNIÓW, a więc gorąco dziękujemy!
Bardzo dziękujemy za liczny udział w zabawie, dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Festynu, a szczególnie wszystkim sponsorom. Cieszymy się, że mogliśmy się wspólnie bawić i zapraszamy znów za rok. A już dziś, proszę obejrzeć obszerną galerię zdjęć i odnaleźć swoją twarz:)))   
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...