Finał akcji "Pola Nadziei 2014"

13/06/2014

Uczniowie naszej szkoły od kilku już lat zaangażowani są w akcję prowadzoną przez Fundację im. Adama Worwy "Pola Nadziei". Na zakończenie tegorocznej edycji wzięli udział w dniu 9 czerwca w "Żonkilowym" Rajdzie Rowerowym po najbliższej okolicy, a dnia 13 czerwca stawili się na "Żonkilowym" Marszu Nadziei. Wydarzenia te mają pomóc dzieciom zrozumieć, że wokół nas są chorzy ludzie, którym można pomóc w różny sposób wystarczy się tylko zaangażować i dostrzec ich potrzeby. Pogoda sprzyjała dobrym nastrojom wśród uczestników, którzy wzięli udział w słonecznej prezentacji szkół, obejrzeli przedstawienie pt. "Nadzieja" i występ taneczny zespołu muzycznego. Rozdano też nagrody za udział w konkursach na "żonkilową" biżuterię oraz literackim.
Całość akcji w naszej szkole koordynuje pani mgr Danuta Piekarczyk, a w realizację poszczególnych działań włączyli się niemal wszyscy nauczyciele. Dziękujemy!