I Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "W Krainie baśni J.

13/03/2013

12 marca 2013r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Nowym Targu odbyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego "W Krainie Baśni Andersena". Brali w niej udział trzecioklasiści ze wszystkich szkół podstawowych w Nowym Targu.

I miejsce zdobyła Zuzanna Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 2, II miejsce zajęła Ksenia Studnicka ze Szkoły Podstawowej Nr 5, III miejsce przyznano Patrykowi Dyrda ze Szkoły Podstawowej Nr 3.

Wyróżnienia otrzymali: Miłosz Patora, Michał Sebastianowicz, Maksymilian Kościelniak.

Największą atrakcją stała się konkurencja, w której uczniowie zaprezentowali się w strojach przedstawiających wybraną, ulubiona postać z baśni Andersena. Na uwagę i podziw zasługuje zaangażowanie nie tylko uczniów ale ich opiekunów.

Organizator: mgr Maria Kołacz,mgr Bogusława Mozdyniewicz, mgr Beata Stasik,