I miejce w Miejskim Konkursie Recyklingowym

16/11/2014

Czynnie chronimy nasze środowisko.

14 listopada 2014roku  uczennice klasy IVa wzięły udział w uroczystym rozdaniu nagród ufundowanych i wręczanych przez Burmistrza Miasta Nowy Targ pana Marka Fryźlewicza za udział w Miejskim Konkursie Recyklingowym. Nasza szkoła ma podwójny powód do dumy, ponieważ zarówno w zbiórce makulatury jak i puszek aluminiowych w roku szkolnym 2013/2014 zajęliśmy I miejsce. Zaszczyt odebrania symbolicznego znaku nagrody przypadł jednym z najaktywniejszych "zbieraczek", a nagrodą jest urządzenie do gry sportowej "Air Hockey" potocznie zwany "Cymbergaj". Urządzenie to znajduje się w świetlicy szkolnej i jest dostępne dla wszystkich chętnych.
Wszystkim zaangażowanym w ochronę środowiska gratulujemy i przypominamy, że rozpoczęła się kolejna edycja tego konkursu. Warto chronić nasze środowisko przed zanieczyszczeniami i warto brać udział w konkursie, byśmy wszyscy mogli żyć w zdrowym i czystym otoczeniu, w naszej pięknej górskiej krainie.