Jesienne przedstawienie

28/11/2019

"Idzie łąką idzie polem, pod złocistym parasolem. Gdy go zamknie słońce świeci, gdy otworzy pada deszcz. Czy już wiecie kto to taki? Tak, to PANI JESIEŃ JEST."

26.11.2019 r. grupa przedszkolaków pod kierownictwem swych wychowawczyń przygotowała przedstawienie pt: "JESIEŃ I KRASNAL HAŁABAŁA". Celem przedstawienia było wyzwalanie radości i kształtowanie poczucia własnej wartości, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz pokonywanie własnych słabości. Dzieci pokazały umiejętności, które nabyły w przedszkolu. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. W przedstawieniu występował: jeżyki, zajączki, wiewióreczki, niedźwiedź, muchomor, ptaszki, myszki, liski, pani jesień, która rozdawała hojne dary. Nad całym przedstawieniem jako narrator czuwał Franek. Kolorowe listki tańczyły do muzyki Vivaldiego, a deszcz przynosił kolejne zmiany pogody, by w końcu pożegnać ciepłą miłą jesień. Radość dzieci  i miłe wrażenia  z przedstawienia zostaną długo w naszej pamięci. Zapraszamy do galerii zdjęć.