Jeżdżę z głową

06/03/2015

Następcy Justyny Kowalczyk?

W okresie ferii zimowych od 16 do 27 lutego 2015r. uczniowie szkoły uczestniczyli w nauce jazdy na nartach biegowych w ramach projektu "Jeżdżę z głową". Organizatorem projektu jest Województwo Małopolskie, a współorganizatorem Urząd Miasta Nowy Targ. Uczniowie: Jarosław Krupa, Robert Jaróg, Michał Zych, Samuel Żółtek, Kuba Domin, Julia Bierowiec, Anastazja Czubernat, Jakub Sawera, Anna Wąchała, Julia Ogrodniczek i Faustyna Adamska wraz z opiekunem panią Haliną Zamojską korzystali z trasy biegowej na lotnisku wokół rezerwatu "Bór na Czerwonem". Uczestnicy zostali wyposażeni w niezbędny komplet sprzętu oraz objęci fachową obsługą instruktorską. Zajęcia prowadziła pani Katarzyna Maciążek. Zanim przystąpiono do zajęć z nauki jazdy na nartach biegowych uczestnicy zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, uczniowie chętnie w nich uczestniczyli. Nabyli wiedzę oraz praktykę w tej dziedzinie sportu i deklarowali swoje uczestnictwo w następnym roku.

Humory dopisywały, pogoda również, a jej efektem są opalone buzie.
Może wyrośnie z nich  druga Justyna?