Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Kalendarz na 2021 - "Woda w mojej okolicy"

04/12/2020

Konkurs 2020 - rozstrzygnięty!
Sukcesy naszych uczniów!

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu na kalendarz 2021 pt. „Kraina lodu, rzek i źródełek – woda w mojej okolicy”.

Mimo zdalnego nauczania uczniowie naszej szkoły przekazali wiele prac plastycznych i jedno ciekawe zdjęcie.

Komisja Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu oceniając prace zwróciła szczególną uwagę na zgodność tematyki tj. poprawność merytoryczną,  oryginalność, pomysłowość oraz ciekawy i estetyczny sposób wykonania prac zgłoszonych w ramach konkursu.

W kategorii „praca plastyczna” jury konkursowe  wyłoniło 13 prac ze 114 nadesłanych.

A w kategorii „fotografia”  wyróżniono 1 zdjęcie spośród 14, które wpłynęły.

Wytóżnione prace zostaną umieszczone w kalendarzach na rok  2021.

Wśród tych 13 prac znalazło się również 7 prac naszych uczniów, a są to prace:

Wiktorii Plewy z kl. IVb,  Małgorzaty Sięki z kl. IIIa, Huberta Plewy z kl. Ia, Dominika Jędraczki z kl. Ia,  Natalii Zięby z kl. IIIb, Igi Piłat z kl. Ia

Ponadto spośród prac fotograficznych wybrano zdjęcie wykonane przez Daniela Reather z kl. Va.

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno – wychowawczych w szkołach, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, MZWiK poinformował, że nie może zorganizować tradycyjnego rozdania nagród, jednakże zapewnia, że gdy tylko dzieci i młodzież wrócą do szkół, znajdzie odpowiedni sposób, aby nagrodzić zwycięskie prace i dostarczyć kalendarze na rok 2021 do szkół.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie, a szczególne gratulacje składamy osobom, które uzyskały wyróżnienie.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...