Kochanym Rodzicom

03/06/2015

"Serce mówi mi, że aniołami jesteście WY!"

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też co roku w naszej szkole nauczyciele pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Matki i Ojca.

Z tej właśnie okazji 02 czerwca 2015 roku odbyła się uroczysta akademia. Sala gimnastyczna stała się sceną, na której dzieci z klas 0a, Ib, IIa, i IIIa w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły polonezem najmłodsi wykonawcy. Następnie były wiersze, piosenki, życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno-muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna z czego zadowoleni byli wychowawcy, pani Jadwiga Kowalczuk, Maria Kilanowicz-Rusnak, Lucyna Jaróg i Halina Zamojska.