Kolorowo i wesoło ... konkursy plastyczne i nie tylko

04/05/2020

"Pomalujmy Nowy Targ" - kolorowa akcja, konkurs "Nowy Targ - nasze miasto", a może "Służby ratownicze Podhala, Orawy, Spisza i Pienin"

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły chętnie włączają się w różnorodne akcje społeczne organizowane na terenie naszego miasta.

Dawid i Martyna Łukasik oraz jagoda Haręza wzięli udział w konkursie i akcji: "Pomalujmy Nowy Targ" organizowanej przez  animatorkę zabaw dla dzieci z firmy Hula-Hop. Włączając się do akcji należało pomalować zwykłe, ruchome kamienie, które "nie są potrzebne" - leżą gdzieś nad rzeką, w pobliżu drogi, na trasie spaceru. Zabawa polegała na tym, żeby w czasie kolejnego spaceru odłożyć pomalowany kamień w to samo miejsce. Inna osoba go znajdzie i na 100% się uśmiechnie, kolorowe kamienie w mieście nie będą przeszkadzały mieszkańcom, nie zmieni się ich funkcja i lokalizacja tylko kolor. No i wywołają trochę radości. - Dawid i Martyna spełnili swe zadanie, a ich kolorowe kamienie można podziwiać przy ścieżce rowerowej i na zdjęciach poniżej.

Natomiast inni uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym "Nowy Targ - nasze miasto", organizowanym przez Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu. Lena Fryźlewicz zdobyła I miejsce, Tymon Truty zdobył III miejsce, a Lena Truty zdobyła wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnego konkursu organizowanego na terenie naszego miasta i regionu.

Tym razem to konkurs  plastyczny "Służby ratownicze Podhala, Orawy, Spisza i Pienin" organizowany przezgazetę "Góral Info" i portal ratowniczy "Podhale na Sygnale".

Więcej informacji na stronie: https://goral.info.pl/konkurs-plastyczny-sluzby-ratownicze-podhala-orawy-spisza-i-pienin/?fbclid=IwAR1hjfNGFv-R-kFOSg5Vp5epV8cShJjbH3BEM2ffX-bM33B0eF8TijWKS7w

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I DZIELENIA SIĘ SUKCESAMI :)