Konkurs "Koszyczek wielkanocny"

26/03/2021

Koszyczek z wikliny pełen jest pisanek,
A przy nich kurczaczek i z cukru baranek.
Przy baranku babka, sól, chleb i wędzonka,
Oto wielkanocna świąteczna święconka.

W naszej szkole organizowany był konkurs „Koszyczek wielkanocny”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Spośród 40 koszyczków organizatorzy musieli wyłonić tylko trzy do etapu międzyszkolnego. Koszyczki były bardzo oryginalne, pomysłowe oraz wykonane z różnorodnych materiałów. Po długotrwałych dyskusjach jury wyłoniło najlepszych.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Dawid Myrda klasa VI c, Anastazja Lendecka klasa II a, Karolina Sulka klasa III a

II miejsce – Hubert Kaczor klasa I b, Oliwier Ożóg klasa I a

III miejsce – Martyna Pyzowska klasa 0 a, Franciszek Pyzowski klasa IV a, Tomasz Pyzowski klasa VII a, oraz Antoni Gil klasa VI c

Wyróżnienia: Lena Stefaniak klasa III b, Albert Duda klasa 0 b, Radosław Nieć klasa III b oraz Tomasz Krupa klasa I b

Do etapu międzyszkolnego wybrano koszyczki: Dawida Myrdy, Anastazji Lendeckiej oraz Karoliny Sulki, będą one wystawione w holu Urzędu Miasta w Nowym Targu.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w konkursie i życzymy Wesołych Świąt!

Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu po odbiór nagród i koszyczków do sekretariatu szkoły.