Konkurs literacki "Na tatrzańskim szlaku"

09/04/2018

"GDYBYŚMY UWAŻNIEJ PATRZYLI..."

Słowa te stały się mottem przewodnim uczestników XIII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Na tatrzańskim szlaku", który został zorganizowany przez Tatrzański Park Narodowy. W tym roku rozstrzygnięcie konkursu odbywało się w zmodernizowanym  Centrum Edukacji Przyrodniczej. To najnowocześniejszy tego typu obiekt w naszym regionie. Na uroczyste wręczenie nagród został zaproszony uczeń naszej szkoły Jakub Staszel z klasy VI b, który zdobył I miejsce pisząc opowiadanie pt.: "Niezwykłe spotkanie". W konkursie nagrody otrzymali również: Szymon Staszel z klasy III b, Maja Lech z klasy III c, Paulina Gągola z klasy VII b i Natalia Leja z klasy VII b. Wszystkim uczestnikom serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz miłych pełnych wrażeń górskich wycieczek.