KONKURS „MOJA PASJA W CZASIE PANDEMII”

08/04/2021

Serdecznie zachęcamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie organizowanym przez Burmistrza Miasta Nowy Targ

Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do podejmowania nowych pasji i rozwoju swoich zainteresowań w okresie pandemii.

Na zdjęciach konkursowych należy zaprezentować swoje hobby.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Burmistrz Miasta Nowy Targ wraz z Miejską Komisją Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Miasta Nowy Targ.

Przyjmowanie zgłoszeń konkursowych trwa do 14 maja 2021 r.

Dokładne informacje znajdują się na stronie Urzędu Miasta oraz w załączonym poniżej regulaminie.

Prace na konkurs można przesyłać bezpośrednio do organizatora: edyta_garb@um.nowytarg.pl  bądź poprzez szkołę.

W naszej szkole prace będą odbierane w sekretariacie szkoły lub pod adresem e-mail: wicedyrektor@sp4.nowytarg.pl do dnia 12 maja 2021r.