Konkurs ortograficzny

16/04/2018

"Mały Mistrz Ortografii"

13 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny "Mały Mistrz Ortografii" przeprowadzony przez panią Halinę Zamojską. Wzięło w nim udział po trzech uczniów z klas drugich i trzecich. Konkurs polegał na uzupełnianiu w tekście luk literami: ż, rz, u, ó, ch i h. Zadania konkursowe sprawdzono i oceniono oraz wytypowano po trzech zwycięzców w każdej grupie wiekowej.

Przyznano nagrody uczniom klas drugich, a otrzymali je: Amelia Staszel - I miejsce, Szymon Ambroż - II miejsce, Alicja Rapacz - III miejsce.

Wśród uczniów z klas trzecich nagrody otrzymali: Michał Worwa (klasa IIIa) -  I miejsce, Milena Marek (klasa IIIb) - II miejsce, Grzegorz Sulka (klasa IIIb) - III miejsce.

Dwoje uczniów nagrodzonych z klas III reprezentować będą szkołę w finale międzyszkolnym w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Targu. O tym, jak sobie poradzą dowiemy się już 25.04.2018r. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia.

Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy, a nagrodzonym gratulujemy.