Konkurs Piosenki "Majowa Nutka" i inne wydarzenia

02/04/2014

Nasze uczennice Martyna Plewa, Paulina Bryniarska brały udział w koncercie "Kobieto, kobieto choć masz tyle lat i wad", który odbył się 8 marca z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Dziewczyny zaprezentowały swoje piosenki. Były "Pszczoły na wrotkach", "Samotność", "Być kobietą" i inne piękne utwory. A na koniec życzenia i kosz kwiatów od Pana Burmistrza.

Natomiast 7 - 8 marca w Koninie odbywały się Ogólnopolskie przesłuchania do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Koninie. Do eliminacji zakwalifikowała się Martyna Plewa z utworem "Mój sen". Nie otrzymała jednak nominacji do przesłuchań międzynarodowych.

W dniach 15 - 16.03.2014r. odbywały się w Częstochowie Ogólnopolskie Przesłuchania XXIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca - "Majowa nutka" 2014. Brały w nich udział również uczennice naszej szkoły. Martyna Plewa otrzymała nominację do Finału Międzynarodowego Festiwalu, który odbędzie się w maju.