Konkurs plastyczny "Matka w oczach dziecka"

06/06/2014

Starosta Nowotarski oraz Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu byli organizatorami XXXIX Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży "Matka w Oczach Dziecka" Edycja 2014. Konkurs miał na celu rozwijanie związków uczuciowych i emocjonalnych u dzieci i młodzieży, ukazywanie macierzyństwa jako wartości umacniającej więzi rodzinno-społeczne, umożliwienie uczestnikom konfrontacji własnych umiejętności z rówieśnikami oraz rozwijanie umiejętności przekazywania uczuć (emocji) poprzez różne techniki plastyczne.

W konkursie tym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Prace były piękne, a jedną z nich wyróżniono. Wyróżnienie otrzymał Bartosz Nowotarski  z klasy Ia, który wyczarował swój rysunek pod okiem wychowawcy  p. Haliny Zamojskiej.

Gratulujemy!