Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

24/04/2015

Żyjąca rytmem odwiecznych praw przyroda parków narodowych jest po to, by przemieniać nas, a nie po to, byśmy ją zmieniali.

21.04.2015r. w naszej szkole odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego pt. "Nasze parki narodowe" dla uczniów klas drugich szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 12 uczniów, po trzech uczniów ze szkoły nr 2, 4, 6, 11 w Nowym Targu. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Broźny, Robert Jaróg i Jarosław Krupa. Uczniowie zmagali się z pytaniami dotyczącymi świata roślin i zwierząt parków położonych w  najbliższej okolicy, układali hasła o prawidłowym zachowaniu się w nich i układali puzzle. Rozwiązywali krzyżówkę oraz malowali motyla.  

Wyniki konkursu: 

I miejsce  Szkoła Podstawowa nr 4

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 i nr 11

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2

Cieszymy się, że udział w konkursie był dla dzieci radością, zabawą i możliwością zgłębienia wiedzy z zakresu parków znajdujących się w naszej okolicy. Opiekunom uczniów z zaprzyjaźnionych szkół dziękujemy za przygotowanie uczniów do konkursu.Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wspaniałe nagrody i pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie imprezy przygotowano poczęstunek dla wszystkich uczestników. Nagrodzonym składamy  gratulacje!!!!

Organizatorzy: L. Jaróg, M. Kilanowicz - Rusnak, H. Zamojska

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...