Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

19/04/2018

"Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna."
Friedrich von Schiller

We wtorek 10.04.2018 r. najlepsi recytatorzy z klas I - III naszej szkoły, wyłonieni na drodze wewnątrzklasowych eliminacji, udali się wraz z opiekunem - p. Beatą Stasik, do Szkoły Podstawowej nr 2 na Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Szkolny czas". Najpierw swoje umiejętności prezentowali uczniowie klas pierwszych ze wszystkich nowotarskich szkół. W tej grupie wiekowej naszym uczniom udało się zdobyć dwa najwyższe miejsca - I miejsce uzyskała Magdalena Żółtek z kl. I b, II miejsce - Kacper Białoń z kl. I a. Uczniowie klas drugich i trzecich SP nr 4 również odnieśli sukcesy. Na 12 uczniów reprezentujących każdą z tych grup wiekowych Szymon Ambroż z kl. II a zdobył III miejsce, Zofia Bryja - wyróżnienie, Milena Bryniarska z kl. III a - IV miejsce, Kalina Tętnowska z kl. III c - wyróżnienie. Gratulujemy!