Nagroda Burmistrza Miasta dla najlepszej uczennicy

24/06/2014

Dnia 24.06.2014r. w Miejskim Ośrodku Kultury, jak co roku przed zakończeniem roku szkolnego miało miejsce wręczenie nagród ufundowanych przez Burmistrza Miasta Nowy Targ, dla najlepszych uczniów nowotarskich szkół podstawowych i gimnazjów. Wśród uczniów nominowanych do nagrody znalazła się również nasza uczennica klasy szóstej  - Jagoda Łaś. Jagoda jest wzorową uczennicą, uzyskała średnią ocen w klasie VI - 5,33 oraz wysoki wynik na sprawdzianie po klasie VI - 34 punkty. Przez kolejne trzy lata była wpisana do "Złotej Księgi", a w ostatnim roku szczególnie angażowała się w organizację uroczystości i imprez szkolnych, brała udział w wielu konkursach przedmiotowych. Jej najwyższe osiągnięcia to: III miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku", Finał II Festiwalu Teatralnego Polski Południowej w Krakowie, Finał 29. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "BAJDUREK" w Nowym Sączu. Serdecznie gratulujemy zarówno Jagodzie jak i jej rodzicom oraz wychowawczyni mgr Renacie Staszel.