Nagrody Burmistrza Miasta dla najlepszych uczniów

21/06/2017

"Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął,
i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś."
- Konfucjusz

Uczniowie: Julia Sulka i Jakub Staszel mieli niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w uroczystości Miejskiego Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017, jako najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu. Kuba, uczeń klasy Vb - wychowawca mgr Anna Gutt-Kołodziej - osiągnął bardzo wysoką średnią ocen, 5,82; jest wzorowym uczniem biorącym udział w wielu konkursach i angażującym się w pracę na rzecz szkoły. Jego osiągnięcia to m. in.: I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku", I  miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów", jest też finalistą i laureatem szkolnych konkursów matematycznych, przyrodniczych i językowych. Julka, uczennica klasy VIb - wychowawca mgr Renata Staszel - jest bardzo dobrą uczennicą o znaczących osiągnięciach. Do jej największych sukcesów należy: I miejsce w XVII Przeglądzie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera i Twórców Podhala, I miejsce w XIX Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Nędzy - Kubińca,  I miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Literackim "Jan Paweł II - Patron Najgodniejszy".
Wręczenie nagród przez Pana Burmistrza poprzedziła premiera filmu "Szlakiem nowotarskich szkół", który obejrzeć można klikając poniższy link:
Życzymy miłego oglądania reportażu o stanie nowotarskiej oświaty, a naszym najzdolniejszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!