Nasi aktorzy

09/06/2016

Aktorzy naszej grupy teatralnej "Za Jeden Uśmiech" mieli ostatnio pracowity czas. Najpierw - 18.05.2016 r. - prezentowali "Baśń o Rycerzu bez Konia" podczas XXI Spotkań Teatrzyków Dziecięcych w Krakowie, a w niedzielę 05.06.2016 r. zaprezentowali tę sztukę licznie zgromadzonej nowotarskiej publiczności podczas Miejskiego Dnia Dziecka. Grupa teatralna, jak co roku, została zaproszona przez MOK w Nowym Targu, aby swym występem wzbogacić obchody święta najmłodszych nowotarżan. Trzeba przyznać, że wspaniały, pełen radości i rewelacyjnej gry aktorskiej występ ogromnie spodobał się widzom. Na zakończenie nasi aktorzy otrzymali gromkie brawa. Gratulujemy udanego występu i zapraszamy do galerii zdjęć.