Nowy rok szkolny czas zacząć!

02/09/2019

"Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Po raz kolejny, pierwszy we wrześniu dzwonek wezwał wszystkich uczniów do szkolnych ław. Pan dyrektor powitał w  szkolnych murach szczególnie serdecznie pierwszoklasistów i nowych członków Grona Pedagogicznego. Życzył wszystkim szczęścia i wytrwałości w dążeniu do celu. Po ponad dwóch miesiącach przerwy większość uczniów wróciła wypoczęta, uśmiechnięta i z wielkim entuzjazmem, by podjąć kolejny rok trudu zdobywania wiedzy i umiejętności. Życzymy wszystkim uczniom, by  ich "apetyt" na naukę rósł w miarę jedzenia i ciągle odczuwali głód nowej wiedzy i ciekawych doświadczeń. Nauczycielom zaś, by potrafili z jednej strony ten głód zaspakajać, a z drugiej, by pobudzali uczniów do samodzielnego zgłębiania tajników wiedzy i ambitnej walki o jak najlepsze wyniki.
Powodzenia!!!