Odblaski dla społeczności uczniowskiej

24/10/2017

Promocja odblasków.

W dniu 22.10.2017r. Samorząd Uczniowski działający przy Szkole Podstawowej nr 4 w Nowym Targu zorganizował kolejną akcję w ramach "Odblaskowej Szkoły". Tym razem uczniowie wraz z koordynatorami konkursu postarali się o elementy odblaskowe dla społeczności lokalnej, które otrzymali od sponsora - Firmy remontowo - budowlanej "Jg" w Nowym Targu. W porozumieniu i przy współpracy z księdzem Franciszkiem Rembiesą - proboszczem parafii Św. Brata Alberta na Niwie, po Mszy Świętej, uczniowie rozdawali odblaski. Cieszy fakt, iż kolejne działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszego na drodze znalazły uznanie i poparcie wśród społeczności. Mamy nadzieję, że rośnie świadomość i potrzeba bycia widocznym na drodze nie tylko wśród naszych uczniów ale i dorosłych, którzy chętnie założyli odblaski.