Ognisko klasowe VI B

30/09/2016

Jeden uśmiech jak iskierka, potrafi rozpalić wielkie ognisko radości.

W piękny, słoneczny dzień nasza klasa, czyli VI b, wybrała się wraz z wychowawcą na klasowe ognisko. Korzystając z gościnności państwa Zając, spędziliśmy cudowny dzień na terenie ich "bacówki". Spotkanie rozpoczęliśmy od przygotowania i rozpalenia ogniska, czym zajęli się nasi nieocenieni chłopcy. Dziewczynki natomiast przygotowały smaczny poczęstunek - mieliśmy bowiem przy okazji tego wyjścia kilka okazji do świętowania, a były to m.in. wygrana Michała Kurosa w wyborach do szkolnej reprezentacji Samorządu Uczniowskiego oraz zdobycie w tych wyborach II miejsca przez Natalię Leję. Kiedy ognisko już zapłonęło, upiekliśmy na nim kiełbaski i ziemniaki, które później z wielkim apetytem zjedliśmy. Następnie rozpoczęliśmy wspólne gry i zabawy, które dały nam wiele radości i satysfakcji. Czas upłynął bardzo szybko i z żalem wracaliśmy do domu obiecując sobie, że niedługo znowu razem gdzieś się wybierzemy. W końcu stanowimy naprawdę zgraną i wesołą klasę!