Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Osiągnięcia uczniów: 2012-2013

VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Integracyjnej Malowane Dźwiękiem - Bochnia

wyróżnienie - Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret 


Udział w Ogólnopolskich Warsztatach Wokalnych z udziałem Doroty Osińskiej i Marka Piekarczyka - Dorota Osińska

opiekun mgr Dorota Kret 


Małopolski Festiwal Piosenki Anglojęzycznej Singing Kids 2013 

I miejsce - Martyna Plewa

II miejsce - Julia Gwiżdż

opiekun mgr Dorota Kret 


II Małopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej

III miejsce - Paulina Bryniarska

opiekun mgr Dorota Kret 


10 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej - Nowy Targ

Grand Prix oraz I miejsce - Martyna Plewa

  opiekun mgr Dorota Kret


18 Ogólnopolski Konkurs Wygraj Sukces- eliminacje wstępne

NAGRODA Martyna Plewa

wyróżnienie - Julia Gwiżdż

opiekun mgr Dorota Kret 


Regionalny Konkurs Plastyczny Walka Polaków

I miejsce - Adam Pacyga

II miejsce - Dagmara Zborowska

III miejsce - Katarzyna Klimowska

opiekun mgr Dorota Kret 


Ogólnopolski Festiwal Piosenki Angielskiej - Brzeg

III miejsce - Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret 


Regionalny Festiwal Pieśni Śpiewajmy Panu - Stare Bystre

I miejsce - Martyna Plewa

  opiekun mgr Dorota Kret


Małopolski Festiwal Pieśni Maryjnej - Osielec 2013

I miejsce Martyna Plewa

  opiekun mgr Dorota Kret


Finał Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych Talenty Małopolski - Dobczyce

Wyróżnienie - Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


XIV Nowotarski Przegląd Twórczości Plastycznej Przedszkoli, Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych-Nowy Targ 29.04.2013-"Talencik" 2013r.

Nagroda dla Katarzyny Filak

Wyróżnienie dla Anastazji Czubernat

Wyróżnienie dla Krzysztofa Czerenkiewicza

opiekun mgr Danuta Piekarczyk, mgr Lucyna Jaróg


Enek(Konnyuzenel) szolo-Arany(Gold)-Hungary-Veszprem 28.04.2013r

I miejsce dla Julii Gwiżdż

opiekun mgr Dorota Kret


Enek(Musical) szolo-Arany(Gold)-Hungary-Veszprem 28.04.2013r

I miejsce dla Martyny Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


Igrzyska Ośrodka Sportowego w unihokeju dziewcząt-Nowy Targ 16.04.2013

V miejsce dla drużyny SP4

opiekun mgr Maciej Zborowski


Igrzyska Ośrodka Sportowego w unihokeju chłopców-Nowy Targ 16.04.2013

IV miejsce dla drużyny SP4

opiekun mgr Maciej Zborowski


Międzyszkolny Turniej Unihokeja Chłopców-Nowy Targ 22.03.2013r.

III miejsce dla drużyny SP4 

opiekun mgr Maciej Zborowski


Małopolski festiwal Debiuty-Kraków

II miejsce Martyna Plewa

Wyróżnienie Julia Gwiżdż

opiekun mgr Dorota Kret


XIII Przegląd Twórczości Kazimierza Przerwy - Tetmajera i Twórców Podhala-Ludźmierz

III miejsce w kategorii literackiej Martyna Plewa

opiekun mgr Renata Staszel


Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny German -Warszawa 2012

II miejsce Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


XXV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ad Gloria Deiparae Bochnia 2012

III miejsce Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Retro im. Mieczysława Foga Starachowice 2012

I miejsce Martyna Plewa

Nagroda dla najlepszego dziecka ze szkoły podstawowej  Martyna Plewa

III miejsce w głosowaniu internetowym Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


V Ogólnopolski Festiwal Piosenki  Katowice

I miejsce Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


8 Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej Lubień 2012

II miejsce Martyna Plewa


X Małopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej Kraków 2012

I miejsce  Laureat Małopolski Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


X Ogólnopolski Przegląd Pieśni Patriotycznej Kraków 2012

Laureat  Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


Międzynarodowy Festiwal im. Morysa Kielce 2012

Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


Międzynarodowy Festiwal Fest

Nagroda Julia Gwiżdź

Nagroda Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


XII Ogólnopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek Kraków Zabierzów

III miejsce Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej  Miechów 2012

I miejsce Martyna Plewa

opiekun mgr Dorota Kret


10 Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek Nowy Targ 2012

I miejsce Julia Gwiżdż

II miejsce Łukasz Repa

opiekun mgr Dorota Kret


10 Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek Nowy Targ 2012

I miejsce Julia Gwiżdż

II miejsce Łukasz Repa

opiekun mgr Dorota Kret


Regionalny Konkurs Plastyczny Wszystko gra

I miejsce Marta Kuros

II miejsce  Dagmara Zborowska

II miejsce Julia Gwiżdź

opiekun mgr Dorota Kret


XI Międzynarodowy Festiwal Intershow

I miejsce Martyna Plewa

Wyróżnienie Julia Gwiżdź

opiekun mgr Dorota Kret


Regionalny Konkurs Kolęd Ludźmierz

Nagroda Łukasz Repa

opiekun mgr Dorota Kret


V Regionalny Konkurs Kolęd, Pastorałek Ślemień 2013

I miejsce Martyna Plewa

Wyróżnienie Julia Gwiżdż

opiekun mgr Dorota Kret

Wyróżnienie dla

Gabrysi Truta - IIa

Kacpra Zółtka - IIb


w Konkursie "Hospicjum-czas nadziei i miłości"

opiekun: opiekun: mgr Anna Wójcik-Wojeńska

Nagroda dla 

Nikoli Stefaniak-O

Dagmary Zborowskiej-IV


Wyróżnienie dla

Arkadiusz Kamonia-I

Jakuba Sawery -I

Jakuba Krypy -II

Roberta Jaróg -O

w XVII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość"

organizator: Starostwo Powiatowe, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

opiekun mgr Lucyna Jaróg,mgr Maria Kilanowicz-Rusnak, mgr Danuta Piekarczyk,mgr Jadwiga Kowalczuk


I miejsce

Patryk Sulka

w Konkursie Plastycznym "Przyjaciele zwierząt 2012" -kategoria -Zwierzęta polskich parków narodowych.

opiekun mgr Beata Stasik 

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...