Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Osiągnięcia uczniów: 2013-2014

 

Półrocze I

Jagoda Łaś kl. 6a - udział w Konkursie Humanistycznym na szczeblu rejonowym. Opiekun mgr Renata Staszel

Denis Truchoń kl. 6a - udział w Konkursie Informatycznym na szczeblu rejonowym. Opiekun mgr Paweł Zych

Julia Gwiżdż kl. 5a - II miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek w Ślemieniu. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek w Oświęcimiu. Opiekun mgr Dorota Kret

Marlena Majerczak kl. 2a - I miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja Muzyka" w Bartoszycach. Opiekun mgr Lucyna Jaróg 

Patrycja Żółtek kl. 2a - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja Muzyka" w Bartoszycach. Opiekun mgr Lucyna Jaróg 

Jakub Sawera kl.2a - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja Muzyka" w Bartoszycach. Opiekun mgr Lucyna Jaróg 

Julia Gwiżdż kl. 5a - I miejsce w XIX Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek w Krakowie - Zabierzowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a - II miejsce w XIX Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek w Krakowie - Zabierzowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Jakub Pacyga kl. 3a - nagroda w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak 

Patryk Halama kl. 3a - nagroda w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Adam Czubernat kl. 0a - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk 

Malwina Łaś kl. 2b - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr Maria Kołacz 

Jakub Staszel kl. 2b - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr  Maria Kołacz 

Aneta Wijas kl. 2b - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr  Maria Kołacz

Kamil Maślanka kl. 2a - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr Lucyna Jaróg 

Julia Bierowiec kl. 2a - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr Lucyna Jaróg 

Gabriela Truty kl. 3a - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna.  Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak 

Patrycja Bryniarska kl. 5b - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria rodzinna. Opiekun mgr Dorota Kowalczyk  

Klaudia Macioł kl. 2b - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" kategoria indywidualna. Opiekun mgr Maria Kołacz 

Hubert Martuszewski kl. 3a -nagroda w I Międzyszkolnym Konkursie "Anioł Bożonarodzeniowy 2013". Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak 

Julia Gwiżdż kl. 5a - nagroda w I Międzyszkolnym Konkursie "Anioł Bożonarodzeniowy 2013". Opiekun mgr Danuta Piekarczyk

Karolina Kucharska kl. 0b - wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie "Anioł Bożonarodzeniowy 2013". Opiekun Elżbieta Ścisłowicz 

Hubert Pasiut kl. 2b - wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie "Anioł Bożonarodzeniowy 2013". Opiekun mgr Maria Kołacz

Julia Plewa kl. 6b - III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka świąteczna" w kategorii "pomysł". Opiekun mgr Danuta Piekarczyk

Paulina Bryniarska kl. 5a - wyróżnienie w VII Nowohuckim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Opiekun mgr Dorota Kret 

Julia Gwiżdż kl. 5a - III miejsce w VII Nowohuckim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a -  I miejsce w XII Międzynarodowym Festiwalu INTERSHOW 2014 w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a - wyróżnienie I stopnia w XII Międzynarodowym Festiwalu INTERSHOW 2014 w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - wyróżnienie w XII Międzynarodowym Festiwalu INTERSHOW 2014 w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a -  finalistka Ogólnopolskiego Festiwalu "Tęczowe Nutki Jana Wojdaka"oraz laureatka Nagrody Publiczności. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Gągola kl. 3b - I miejsce w XI Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych w Nowym Targu (kategoria kl. I-III). Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - I miejsce w XI Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych w Nowym Targu (kategoria kl. IV-VI). Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a - wyróżnienie w XI Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych w Nowym Targu (kategoria kl. IV-VI). Opiekun mgr Dorota Kret

Magdalena Klimowska kl. 4a - II miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Wszystko gra". Opiekun mgr Dorota Kret

Marta Kuros kl. 6a - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Wszystko gra". Opiekun mgr Dorota Kret

Natalia Zborowska kl. 0a - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima". Opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk 

Martyna Plewa kl. 5a - I miejsce w Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Miechowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Gabriela Truty, Klaudia Luberda kl. 3a oraz Paulina Gągola kl. 3b - II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Nowym Targu. Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak i mgr Beata Stasik

Martyna Plewa kl. 5a - III miejsce w XVI Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży "Wesoła Pięciolinia 2013" w Ostrowie Wielkopolskim. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a - III miejsce w  IX Międzynarodowym Festiwalu Talizman Sukcesu w Bielsku-Białej.  Opiekun mgr Dorota Kret

Nikola Stefaniak kl. 0a - nagroda w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość". Opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk

Wiktoria Bryniarska kl. 1a - nagroda w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość". Opiekun mgr Halina Zamojska

Patryk Sulka kl. 3b - nagroda w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość". Opiekun mgr Beata Stasik

Jakub Sawera kl. 2a - wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość". Opiekun mgr Lucyna Jaróg

Anastazja Czubernat kl. 2a - wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Plasycznym "Niepodległość". Opiekun mgr Lucyna Jaróg

Dawid Plewa kl. 3a - wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość". Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Paulina Bryniarska kl. 5a - II miejsce w Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Katowicach. Opiekun mgr Dorota Kret 

Drużyna chłopców - II miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego Nowy Targ w mini-koszykówce chłopców. Opiekun mgr Maciej Zborowski

Malwina Łaś kl. 2b - I miejsce w XVII Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Nędzy-Kubińca w Kościelisku. (kategoria literacka, kl. I-III)  Opiekun  mgr Maria Kołacz

Martyna Plewa kl. 5a - I miejsce w XVII Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Nędzy-Kubińca w Kościelisku. (kategoria literacka, kl. IV-VI)  Opiekun  mgr Renata Staszel 

Małgorzata Jaróg kl. 6b - wyróżnienie w XVII Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Nędzy-Kubińca w Kościelisku. (kategoria gwarowa, kl. IV-VI) Opiekun  mgr Renata Staszel

Dawid Plewa kl. 3a - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Jan Paweł II w krajach misyjnych" podczas I Nowotarskiego Dnia Misyjnego. Opiekun  mgr Maria Kilanowicz-Rusnak  

Paulina Bryniarska kl. 5a - III miejsce w XX Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu (kategoria muzyczna). Opiekun  mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - wyróżnienie w XX Festiwalu Papieskim w Białym Dunajcu (kategoria muzyczna). Opiekun  mgr Dorota Kret  

Hubert Martuszewski kl. 3a - nagroda w  konkursie plastycznym pt. "Jan Paweł II - Papież Dialogu" podczas  XX Festiwalu Papieskiego w Białym Dunajcu. Opiekun  mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Oliwia Luberda kl.3a - wyróżnienie w  konkursie plastycznym pt. "Jan Paweł II - Papież Dialogu" podczas  XX Festiwalu Papieskiego w Białym Dunajcu. Opiekun  mgrMaria Kilanowicz-Rusnak

Katarzyna Musiorska kl. 2a - wyróżnienie w  konkursie plastycznym pt. "Jan Paweł II - Papież Dialogu" podczas  XX Festiwalu Papieskiego w Białym Dunajcu. Opiekun  mgr Lucyna Jaróg

Wiktoria Bryniarska kl.1a - wyróżnienie w  konkursie plastycznym pt. "Jan Paweł II - Papież Dialogu" podczas  XX Festiwalu Papieskiego w Białym Dunajcu. Opiekun  mgr Halina Zamojska 

Drużyna chłopców - III miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Halowej Chłopców. Opiekun mgr Maciej Zborowski

Bartosz Nowotarski i Tomasz Czerniszewski kl. 1a - nagroda w konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzę". Opiekun mgr Halina Zamojska

Dawid Plewa i Jakub Pacyga kl. 3a - nagroda w konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzę". Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Maryna Plewa kl. 5a - II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu  "Orfeusz w Italii" - Wenecja 14.09.2013r. Opiekun mgr Dorota Kret

 

Półrocze II

Martyna Plewa kl. 5a - II miejsce w Małopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej w Rabce. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - wyróżnienie w w Małopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej w Rabce. Opiekun mgr Dorota Kret

Angelika Siuty kl. 3a - I miejsce w I Podhalańskim Konkursie Czytelniczym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej "Góralskie Cytanie" w Czarnym Dunajcu. Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak 

Gabriela Truty kl. 3a - wyróżnienie w I Podhalańskim Konkursie Czytelniczym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej "Góralskie Cytanie" w Czarnym Dunajcu. Opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Magdalena Klimowska kl. 4a - II miejsce w kategorii plastycznej III Małopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl. 2b - Laureatka III Małopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Gabriela Truty kl. 3a - wyróżnienie w  III Małopolskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - Laureatka III Małopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a - Laureatka III Małopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a - wyróżnienie w  III Małopolskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Robert Jaróg kl.1a - III miejsce w konkursie na dziecięcy plakat 46. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich 2014 w Zakopanem. Opiekun mgr Halina Zamojska

Klaudia Luberda kl.3a - wyróżnienie  w konkursie na dziecięcy plakat 46. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich 2014 w Zakopanem. Opiekun mgr Maria Kilanowicz- Rusnak

Aleksandra Stanek kl.2a - wyróżnienie w XV Nowotarskim Przeglądzie Twórczości Plastycznej Talencik 2014. Opiekun mgr Lucyna Jaróg

Magdalena Klimowska kl.4a - wyróżnienie w XV Nowotarskim Przeglądzie  Twórczości Plastycznej Talencik 2014. Opiekun mgr Danuta Piekarczyk

Aleksandra Stanek kl.2a -I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II na Podhalu - Na Was zawsze można liczyć". Opiekun mgr Lucyna Jaróg

Nikola Stefaniak kl.0a -II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II na Podhalu - Na Was zawsze można liczyć" kategoria dzieci w wieku przedszkolnym. Opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk

Martyna Plewa kl. 5a - II miejsce w Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Krakowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a - III miejsce w Małopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej w Krakowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a -II miejsce w Małopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej w Krakowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - II miejsce w Małopolskim Festiwalu Piosenki Polskiej w Krakowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a -I miejsce w X Festiwalu Pieśni Maryjnych "Ave Maryja" w Osielcu. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - III miejsce w X Festiwalu Pieśni Maryjnych "Ave Maryja" w Osielcu. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - I miejsce w Powiatowym Konkursie "Śpiewajmy Panu" Stare Bystre 2014.  Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a -II miejsce w Powiatowym Konkursie "Śpiewajmy Panu" Stare Bystre 2014. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a - Złota Półnutka  w Finale Międzynarodowego Festiwalu "Majowa Nutka" w Częstochowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - II miejsce w II Krakowskim Festiwalu Piosenki "Debiuty" w Krakowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a -wyróżnienie w II Krakowskim Festiwalu Piosenki "Debiuty" w Krakowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a - nagroda - nominacja do eliminacji regionalnych w 19 Ogólnopolskim Konkursie "Wygraj sukces" w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret 

Paulina Bryniarska kl. 5a - nagroda - nominacja do eliminacji regionalnych w 19 Ogólnopolskim Konkursie "Wygraj sukces" w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Gągola kl. 3b - wyróżnienie w eliminacjach powiatowych w 19 Ogólnopolskim Konkursie "Wygraj sukces" w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret  

Malwina Łaś kl. 2b - wyróżnienie w eliminacjach powiatowych w 19 Ogólnopolskim Konkursie "Wygraj sukces" w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a -  nominacja do finału w XXVII Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski" 2014. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a -wyróżnienie w XXVII Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych "Talenty Małopolski" 2014 - eliminacje regionalne. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a - nominacja do finału Międzynarodowego Festiwalu "Majowa Nutka" w Częstochowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - I miejsce w Regionalnym Festiwalu Papieskim w Rabce. Opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. 5a -wyróżnienie w Regionalnym Festiwalu Papieskim w Rabce. Opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. 5a - wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Plastycznym "Wokół Bacha" w Krakowie. Opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl.2b - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Znamy wiersze polskich poetów" w Nowym Targu. Opiekun mgr Maria Kołacz

Julia Bierowiec kl.2a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Znamy wiersze polskich poetów" w Nowym Targu. Opiekun mgr Lucyna Jaróg

Klaudia Luberda kl.3a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Znamy wiersze polskich poetów" w Nowym Targu. Opiekun mgr Maria Kilanowicz- Rusnak

Julia Sulka kl.3b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Znamy wiersze polskich poetów" w Nowym Targu. Opiekun mgr Beata Stasik

Szczepan Żółtek kl.1a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Znamy wiersze polskich poetów" w Nowym Targu. Opiekun mgr Halina Zamojska

Daria Kluś kl.1a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Znamy wiersze polskich poetów" w Nowym Targu. Opiekun mgr Halina Zamojska

Jagoda Łaś kl. 6a - III miejsce w IX Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku" w Poroninie. Opiekun mgr Renata Staszel

Michał Milaniak kl. 6a - wyróżnienie w IX Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku" w Poroninie. Opiekun mgr Renata Staszel 

Bartosz Nowotarski kl. 1a - wyróżnienie w Konkursie "Mam 6 lat". Opiekun mgr Halina Zamojska

Karina Plewa kl. 1a - wyróżnienie w Konkursie "Mam 6 lat". Opiekun mgr Halina Zamojska

Krzysztof Pepek kl.1a - wyróżnienie w Konkursie "Mam 6 lat". Opiekun mgr Halina Zamojska 

Martyna Plewa kl. 5a - I miejsce w XIV Przeglądzie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera i Twórców Podhala w Ludźmierzu. Opiekun mgr Renata Staszel

Drużyna dziewcząt - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego Nowy Targ w MINI-PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT. Opiekun mgr Maciej Zborowski

Martyna Plewa kl. 5a - I miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. 5a - wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu. Opiekun mgr Dorota Kret

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...