Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Osiągnięcia uczniów: 2014-2015

 

Półrocze I

Martyna Plewa kl. VIa - III miejsce w 22 Ogólnopolskim Konkursie Kolęd w Ślemieniu - opiekun mgr Dorota Kret

Gabriela Truty kl. IVa - I miejsce  w XVIII Dziecięcym Festiwalu Kolędowym w Szczawie - opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - III miejsce w Małopolskim Konkursie Kolęd w Zabierzowie - opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - Finalistka Małopolskiego Konkursu Kolęd w Zabierzowie - opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. VIa - III miejsce w Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Krakowie - opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - wyróżnienie w II Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kielcach - opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd w Oświęcimiu;  opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - I miejsce w XII Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek, Pieśni Zimowych w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - II miejsce w XII Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek, Pieśni Zimowych w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl. IIIb - I miejsce w XII Małopolskim Konkursie Kolęd, Pastorałek, Pieśni Zimowych w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Łukasz Kluś kl. VIb - nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Wszystko gra" w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Weronika Nieć kl. Va - nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Wszystko gra" w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Dawid Plewa kl. IVa - nagroda w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Wszystko gra" w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. VIa - wyróżnienie III stopnia w XIII Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret 

Paulina Bryniarska kl. VIa - wyróżnienie III stopnia w XIII Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - III miejsce  w XIII Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret 

Malwina Łaś kl. IIIb - wyróżnienie I stopnia w XIII Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - III miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Kolęd w Krakowie; opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa -II miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Kolęd w Krakowie; opiekun mgr Dorota Kret 

Malwina Łaś kl. IIIb -wyróżnienie w VIII Wojewódzkim Konkursie Kolęd w Krakowie; opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki w Katowicach; opiekun mgr Dorota Kret 

Martyna Plewa kl. VIa - Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej "Nutka Poliglotka" w Warszawie; opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - Grand Prix w IV Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Miechowie; opiekun mgr Dorota Kret 

Szkoła Podstawowa nr 4 - I miejsce w XVI Miejskim Konkursie Recyklingowym - Zbiórka makulatury

Szkoła Podstawowa nr 4 - I miejsce w XVI Miejskim Konkursie Recyklingowym - Zbiórka puszek aluminiowych

Anastazja Czubernat kl. IIIa - wyróżnienie w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" w Nowym Targu - opiekun mgr Lucyna Jaróg

Adam Czubernat kl. Ia - wyróżnienie w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" w Nowym Targu - opiekun mgr Beata Stasik

Ola Bąk kl. Ia - nagroda w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" w Nowym Targu - opiekun mgr Beata Stasik

Paulina Bryniarska kl. VIa - wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej im. Jadwigi Apostoł Staniszewskiej - w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. VIa - wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej im. Jadwigi Apostoł Staniszewskiej - w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl.VIa - II miejsce w Powiatowym Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej im. Jadwigi Apostoł Staniszewskiej - w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl. IIIb - I miejsce w Powiatowym Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej im. Jadwigi Apostoł Staniszewskiej - w Nowym Targu; opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. VIa - Grand Prix oraz Nagroda Główna Komendanta Placówki Straży Granicznej w Zakopanem w Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej im Feliksa Gwiżdż w Odrowążu;  opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - I miejsce w Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej im Feliksa Gwiżdż w Odrowążu (kategoria kl. IV-VI); opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl.VIa - II miejsce  w Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej im Feliksa Gwiżdż w Odrowążu (kategoria kl. IV-VI); opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl.IIIb z zespołem - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Pieśni Patriotycznej im Feliksa Gwiżdż w Odrowążu (kategoria zespoły); opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl.VIa - III miejsce w XVIII Festiwalu Piosenki Religijnej "Stabat Mater" na Orawie;  opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - III miejsce w XXI Małopolskim Festiwalu Papieskim - Biały Dunajec; opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - III miejsce w XXI Małopolskim Festiwalu Papieskim - Biały Dunajec; opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. VIa - II miejsce w XXI Małopolskim Festiwalu Papieskim - Biały Dunajec; opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl. IIIb - I miejsce w XXI Małopolskim Festiwalu Papieskim - Biały Dunajec; opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa - Finalistka Małopolskiego Festiwalu Papieskiego "Wypłyń na głębię" - Wadowice; opiekun mgr Dorota Kret

Drużyna chłopców - III miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Halowej Chłopców - Nowy Targ; opiekun mgr Maciej Zborowski

Julia Gwiżdż kl. VIa  - Małopolski Festiwal Piosenki Religijnej "Strefa chwały" - Żywiec; opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu "Gdynia Open" - Gdynia; opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - Stypendystka Ogólnopolskiej Fundacji Stypendialnej "Pocztowy Dar" za osiągnięcia artystyczne - Warszawa; opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów "Złota Praga" - Czechy; opiekun mgr Dorota Kret

 

Połrocze II

Kornelia Klimek kl. Ib - GRAND PRIX w Konkursie Plastycznym na dziecięcy plakat 72 wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Zakopanem - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Maja Łaś kl. Ib - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na dziecięcy plakat 72 wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Zakopanem - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Maja Czubernat kl. IIa -  III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas drugich i trzecich -opiekun mgr Halina Zamojska

Piotr Broźny kl. IIa - nagroda w Konkursie Plastycznym  "OOO ochraniamy, oczyszczamy, oszczędzamy" - opiekun mgr Halina Zamojska

Samuel Żółtek kl. IIa - nagroda w Konkursie Plastycznym  "OOO ochraniamy, oczyszczamy, oszczędzamy" - opiekun mgr Halina Zamojska

Malwina Łaś kl. IIIb -I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Wiersz dla świętego Jana Pawła II" - opiekun mgr Maria Kołacz

Aneta Wijas kl. IIIb - II - miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Wiersz dla świętego Jana Pawła II" - opiekun mgr Maria Kołacz

Weronika Kaleciak  kl. Ia - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Wiersz dla świętego Jana Pawła II" - opiekun mgr Beata Stasik

Julia Truchoń kl. Ia - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim "Wiersz dla świętego Jana Pawła II" - opiekun mgr Beata Stasik

Drużyna chłopców - I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu - opiekun mgr Maciej Zborowski

Grupa teatralna "Teatr za jeden uśmiech" - wyróżnienie w  Powiatowym Festiwalu Dziecięcych i Młodzieżowych Teatrów Amatorskich "Karuzela Marzeń" w Michałowicach - opiekun mgr Renata Staszel

Grupa teatralna "Teatr za jeden uśmiech" - wyróżnienie w  30. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Targu - opiekun mgr Renata Staszel

Martyna Plewa kl. VIa   - wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Piosenki w Krakowie -  opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa  - wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Piosenki w Krakowie -  opiekun mgr Dorota Kret

Maja Łaś kl. Ia - wyróżnienie w Małopolskim Konkursie Piosenki w Krakowie -  opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl. IIIb - I miejsce w Małopolskim Konkursie Piosenki w Krakowie -  opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa  - wyróżnienie w konkursie "Pomogę Ci i będę Twoją nadzieją" - opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa -  nagroda w konkursie "Pomogę Ci i będę Twoją nadzieją" - opiekun mgr Dorota Kret

Szkoła Podstawowa nr 4 - zespół wokalny - nagroda w konkursie "Pomogę Ci i będę Twoją nadzieją" - opiekun mgr Dorota Kret

Szkoła Podstawowa nr 4 - wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym "Pola Nadziei w Naszej Szkole" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk

Szkoła Podstawowa nr 4 - reprezentacja klasy II (Piotr Broźny, Robert Jaróg, Jarosław Krupa) I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym - opiekun mgr Halina Zamojska  

Gabriela Truty kl. IVa - wyróżnienie w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret

Maja Łaś kl. Ia - wyróżnienie w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - nagroda w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - nagroda w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl. IIIb - nagroda w eliminacjach rejonowych do XX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" - opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - nagroda w eliminacjach rejonowych do Ogólnopolskiego Festiwalu "Majowa nutka" - opiekun mgr Dorota Kret

Malwina Łaś kl. IIIb - nagroda w eliminacjach rejonowych do Ogólnopolskiego Festiwalu "Majowa nutka" - opiekun mgr Dorota Kret

Aneta Wijas kl. IIIb - I miejsce w w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Bawimy się razem z dziećmi z Bullerbyn" - opiekun mgr Maria Kołacz

Kamil Maślanka kl. IIIa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Bawimy się razem z dziećmi z Bullerbyn" - opiekun mgr Lucyna Jaróg

Malwina Łaś kl. IIIb - I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu - opiekun mgr Dorota Kret

Paulina Bryniarska kl. VIa - I miejsce i nagroda (roczny kurs języka angielskiego) w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu - opiekun mgr Dorota Kret

Julia Gwiżdż kl. VIa - II miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu - opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa -III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Nowym Targu - opiekun mgr Dorota Kret

Martyna Plewa kl. VIa - II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Pasyjnej w Nowej Słupi - opiekun mgr Dorota Kret

Drużyna dziewcząt SP4 - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego Nowy Targ w mini-piłce ręcznej - opiekun mgr Maciej Zborowski 

Drużyna chłopców SP4 - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego Nowy Targ w mini-piłce ręcznej - opiekun mgr Maciej Zborowski

Julia Czubernat kl. VIa - II miejsce w XV Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera w Ludźmierzu - opiekun mgr Renata Staszel 

Martyna Plewa kl. VIa - wyróżnienie w XV Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera w Ludźmierzu - opiekun mgr Renata Staszel

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...