Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Osiągnięcia uczniów: 2015-2016

Szkoła Podstawowa nr 4 -  I miejsce w miejskim konkursie - zbiórka puszek aluminiowych

Szkoła Podstawowa nr 4 - III miejsce w miejskim konkursie - zbiórka makulatury

Drużyna chłopców - III miejsce w Miejskim Turnieju Piłki Halowej - opiekun mgr Maciej Zborowski

Drużyna dziewcząt - II miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - opiekun mgr Maciej Zborowski 

Antoni Truty kl. Ic - Nagroda w XX Konkursie Plastycznym Niepodległość - opiekun mgr Lucyna Jaróg

Nikola Stefaniak kl. IIb - Nagroda w XX Powiatowym Konkursie Plastycznym Niepodległość- opiekun mgr Maria KIlanowicz-Rusnak

Aleksandra Bąk kl. IIa - Wyróżnienie w XX Powiatowym Konkursie Plastycznym Niepodległość- opiekun mgr Beata Stasik 

Karina Plewa kl. IIIa - Wyróżnienie w XX Powiatowym Konkursie Plastycznym Niepodległość- opiekun mgr Halina Zamojska

Kornelia Klimek kl. IIb - Nagroda w konkursie plastycznym Tradycje bożonarodzeniowe w Karpatach - opiekun  mgr Maria KIlanowicz-Rusnak

Aurelia Wojeńska kl. IIb - Wyróżnienie w konkursie plastycznym Tradycje bożonarodzeniowe w Karpatach - opiekun  mgr Maria KIlanowicz-Rusnak

Karina Plewa kl. IIIa - Wyróżnienie w konkursie plastycznym Tradycje bożonarodzeniowe w Karpatach - opiekun mgr Halina Zamojska

Zofia Sięka kl. IVa - Wyróżnienie na konkursie 35 lat Gorczańskiego Parku Narodowego - opiekun mgr Dorota Kowalczyk

Weronika Nieć kl. VIa - III miejsce w międzyszkolnym konkursie Anioł Bożonarodzeniowy 2015 - opiekun mgr Danuta Piekarczyk

Kornelia Żółtek kl. 0a - I miejsce w  międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk

Roksana Bednarska kl. 0a - III miejsce w  międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk

Amalia Staszel kl. 0a - wyróżnienie w  międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Jadwiga Kowalczuk

Julia Golak kl. IIa - I miejsce w  międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Beata Stasik

Karolina Kucharska kl. IIa - wyróżnienie w  międzyszkolnym konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Beata Stasik

Bogumiła Sięka kl. Ia - wyróżnienie w XI międzyszkolnym konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" (kat. rodzinna) - opiekun mgr Maria Kołacz

Magdalena Trzcińska kl. Ia - wyróżnienie w XI  międzyszkolnym konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" (kat. rodzinna) - opiekun mgr Maria Kołacz 

Kacper Wolski kl. Ic - wyróżnienie w XI międzyszkolnym konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" (kat. rodzinna) - opiekun mgr Anna Chabrzyk

Robert Czubernat kl. IIIa - wyróżnienie w XI międzyszkolnym konkursie "Szopki Bożonarodzeniowe" (kat. indywidualna) - opiekun mgr Halina Zamojska

Drużyna dziewcząt - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka NT w mini piłce ręcznej dziewcząt - opiekun mgr Maciej Zborowski

Julia Sulka kl. Vb - III miejsce w XVI Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera i Twórców Podhala - opiekun mgr Renata Staszel

Paulina Gągola kl. Vb - wyróżnienie w XVI Konkursie Twórczości Kazimierza Przerwy-Tetmajera i Twórców Podhala - opiekun mgr Renata Staszel

Wiktoria Bryniarska kl. IIIa - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kochamy zwierzęta - bohaterowie książek Holly Webb" - opiekun mgr Halina Zamojska

Karolina Plewa kl. IIIa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kochamy zwierzęta - bohaterowie książek Holly Webb" - opiekun mgr Halina Zamojska 

Jakub Domin kl. IIIa -wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Kochamy zwierzęta - bohaterowie książek Holly Webb" - opiekun mgr Halina Zamojska

Milena Bryniarska kl. Ia - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Maria Kołacz  

Tomasz Pyzowski kl. IIa - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Beata Stasik

Robert Jaróg kl. IIIa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Halina Zamojska

Aleksandra Jaskierska kl. Ib - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Lucyna Jaróg

Aurelia Wojeńska kl. IIb - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Katarzyna Broźna kl. IIIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Czworonożni przyjaciele" - opiekun mgr Halina Zamojska

Kinga Bała kl. IIb - III miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży - Slalom Gigant

Jakub Staszel kl. IVb - II miejsce w XI Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku" - opiekun mgr Renata Staszel

Zespół "Za Jeden Uśmiech" - III miejsce w XXXI Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" - opiekun mgr Renata Staszel

Roksana Jandura kl. Ic - wyróżnienie w 41 Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Matka w oczach dziecka" - opiekun mgr Lucyna Jaróg

Michał Zych kl. IIIa - wyróżnienie w 41 Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Matka w oczach dziecka" - opiekun mgr Halina Zamojska

Zuzanna Huzior kl. IIb - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Aurelia Wojeńska  kl. IIb - wyróżnienie w Konkursie plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Martyna Łukasik kl. IIb - II miejsce w III Podhalańskim Konkursie Plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Krzysztof Zborowski kl. IIb - II miejsce w III Podhalańskim Konkursie Plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak 

Kinga Bała kl. IIb - III miejsce w III Podhalańskim Konkursie Plastycznym "Góralskie cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Marlena Majerczak kl. IVa - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii" -  opiekun mgr Renata Staszel

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...