Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Osiągnięcia uczniów: 2017-2018

Michał Piłat kl. IVa - II miejsce w XXV Konkursie Recytatorskim im. Augustyna Suskiego "Strofy o Ojczyźnie" - opiekun: mgr Bogusława Mozdyniewicz

Michał Tischner kl. Ia - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góalskie Cytanie" Łapsze Niżne -  opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Adrian Sikora kl. Ia - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Góalskie Cytanie" Łapsze Niżne -  opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Julia Ligas kl. Ia - I miejsce w V Podhalańskim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Góalskie Cytanie" Nowy Targ -  opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Tomasz Liszka kl. Ia - wyróżnienie w V Podhalańskim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Góalskie Cytanie" Nowy Targ -  opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Maria Sikora kl. Ia - wyróżnienie w V Podhalańskim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Góalskie Cytanie" Czarny Dunajec -  opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak 

Kalina Tętnowska kl. IIIc - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Szkolny czas" - Nowy Targ - opiekun: mgr Anna Chabrzyk

Milena Bryniarska kl. IIIa - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Szkolny czas" - Nowy Targ - opiekun: mgr Maria Kołacz

Zofia Bryja kl. IIa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Szkolny czas" - Nowy Targ - opiekun: mgr Halina Zamojska

Szymon Ambroż kl. IIa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Szkolny czas" - Nowy Targ - opiekun: mgr Halina Zamojska

Kacper Białoń kl. Ia - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Szkolny czas" - Nowy Targ - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Magdalena Żółtek kl. Ib - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Szkolny czas" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik

Anna Jarząbek kl. Ia - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stok nie jest dla bałwanów" - Warszawa - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Michał Tischner kl. Ia - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Stok nie jest dla bałwanów" - Warszawa - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Jakub Staszel kl. VIIb - I miejsce w XII Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku" - Zakopane - opiekun: mgr Renata Staszel

Julia Ogrodniczek kl. VIIb - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" - Nowy Targ - opiekun: mgr Renata Staszel

Wiktoria Żółtek kl. Ib - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik

Michał Hedwik kl. IIIc - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" - Nowy Targ - opiekun: mgr Anna Chabrzyk

Mateusz Grzybała kl. Ib - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik

Wiktoria Plewa kl. Ib - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Nowe przygody znanych książkowych bohaterów" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik

Milena Marek kl. IIIb - nagroda w XV Konkursie Plastycznym "Wszyscy święci Wawrzyńcoka" - Gliczarów Dolny - opiekun: mgr Lucyna Jaróg

Jakub Tętnowski kl. Ia - nagroda w XV Konkursie Plastycznym "Wszyscy święci Wawrzyńcoka" - Gliczarów Dolny - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Anna Bartoń kl. Ia - nagroda w XV Konkursie Plastycznym "Wszyscy święci Wawrzyńcoka" - Gliczarów Dolny - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Anna Jarząbek kl. Ia - nagroda w XV Konkursie plastycznym "Wszyscy święci Wawrzyńcoka" - Gliczarów Dolny - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Amelia Staszel kl. IIa - Nagroda w  Międzyszkolnym Konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa" -  Nowy Targ - opiekun: mgr Halina Zamojska

Ramona Piątek kl. Va - Nagroda w  Międzyszkolnym Konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa" -  Nowy Targ - opiekun: mgr Danuta Piekarczyk

Antoni Gil kl. kl. IIIc -  III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Anioł na Choinkę" -  Nowy Targ - opiekun: mgr Anna Chabrzyk

Tomasz Liszka kl. Ia - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Świąteczna" -  Nowy Targ - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Mateusz Grzybała kl. Ia - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Świąteczna" -  Nowy Targ - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Amelia Fic-Szpak kl. IIIc -  III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Świąteczna" -  Nowy Targ - opiekun:  mgr Anna Chabrzyk

Maria Sikora kl. Ia - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Świąteczna" -  Nowy Targ - opiekun: mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Drużyna chłopców  - I miejsce w Szkolnym Turnieju mini piłki ręcznej chłopców  - Nowy Targ - opiekun: mgr Karol Majewski 

Drużyna dziewcząt  - I miejsce w Szkolnym Turnieju mini piłki ręcznej dziewcząt - Nowy Targ - opiekun: mgr Maciej Zborowski

Drużyna dziewcząt  - II miejsce w VII Pucharze Wójta Gminy Biały Dunajec - piłka ręczna dziewcząt -  opiekun: mgr Maciej Zborowski 

Drużyna chłopców  - III miejsce w Halowej Piłce Nożnej  - Nowy Targ - opiekun: mgr Maciej Zborowski, mgr Karol Majewski

Amelia Kułakowska kl. Ib - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Nikt nie idzie sam do Nieba" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik

Wiktoria Plewa kl. Ib - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Nikt nie idzie sam do Nieba" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik

Amelia Kułakowska kl. Ib - II miejsce w Konkursie Plastycznym "Jeden dzień z życia misjonarza" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik

Nadia Bielak kl. Ib - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Jeden dzień z życia misjonarza" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik

Michał Kempys kl. IIIb - nagroda w Konkursie Plastycznym XXIV Festiwalu Papieskiego - Biały Dunajec - opiekun: mgr Lucyna Jaróg

Milena Bryniarska kl. IIIa - I miejsce w XXI Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Nędzy-Kubińca - Kościelisko - opiekun: mgr Maria Kołacz 

Robert Jaróg kl. Vb - wyróżnienie w XXI Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Nędzy-Kubińca - Kościelisko - opiekun: mgr Renata Staszel

Drużyna chłopców  - III miejsce w Miejskim Turnieju Unihokeja - Nowy Targ - opiekun: mgr Karol Majewski

Drużyna dziewcząt  - I miejsce w Miejskim Turnieju Unihokeja - Nowy Targ - opiekun: mgr Maciej Zborowski

Julia Koperska kl. Ib - Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik 

Natalia Żółtek kl. Ib - Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik 

Dawid Łukasik kl. Ib - Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - Nowy Targ - opiekun: mgr Beata Stasik 

Zespół Instrumentalno-Wokalny - Nagroda Starosty Nowotarskiego w V Powiatowym Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża - Odrowąż - opiekun: mgr Piotr Urzędowski

Aurelia Wojeńska IVb - III miejsce w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "...Niezłomni... Niepokorni... Wyklęci..." - Lubień - opiekun: mgr Piotr Urzędowski

Zespół Instrumentalno-Wokalny - III miejsce w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "...Niezłomni... Niepokorni... Wyklęci..." - Lubień - opiekun: mgr Piotr Urzędowski

Drużyna chłopców  - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju - Nowy Targ - opiekun: mgr Karol Majewski 

Drużyna dziewcząt - III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Unihokeju - Nowy Targ - opiekun: mgr Maciej Zborowski

Mateusz Handak kl. 0a - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel miś" - opiekun: mgr Jadwiga Kowalczuk

Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu - I miejsce w Miejskim Konkursie Zbiórki Puszek Aluminiowych - opiekun mgr Anna Chabrzyk 

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...