Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Osiągnięcia uczniów: 2018-2019

Drużyna chłopców - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej - opiekun mgr Karol Majewski

Drużyna chłopców - II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Halowej - opiekun mgr Karol Majewski

Drużyna chłopców - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - opiekun mgr Karol Majewski

Tomasz Kozina kl. II b - I miejsce  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Beata Stasik

Wiktoria Plewa kl. II b -  III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Beata Stasik

Dominik Sikora kl. VI a - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk

Oliwier Zięba kl. II b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Beata Stasik

Magdalena Bąk kl. II a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Joanna Kalęba kl. III a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Halina Zamojska

Bartosz Nowotarski kl. VI a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "W WOLNEJ POLSCE 100 - lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk

Zespół wokalno-instrumentalny - III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża w Odrowążu - opiekun mgr Piotr Urzędowski

Tomasz Pyzowski kl. Va - nagroda w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Bogusława Mozdyniewicz

Dawid Łukasik kl. II b - nagroda w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Beata Stasik 

Roksana Bednarska kl. II b - wyróżnienie w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Beata Stasik 

Nadia Bielak kl. II b - wyróżnienie w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Beata Stasik 

Mateusz Grzybała kl. II b - wyróżnienie w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Beata Stasik

Ramona Piątek kl. VI a - wyróżnienie w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ" - opiekun mgr Danuta Piekarczyk

Drużyna dziewcząt - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - opiekun mgr Maciej Zborowski

Drużyna chłopców - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - opiekun mgr Karol Majewski

Drużyna dziewcząt - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej - opiekun mgr Maciej Zborowski

Drużyna dziewcząt - II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - opiekun mgr Maciej Zborowski

Zuzanna Stołowska-Skrzypczyk kl. I a - wyróżnienie w XV Międzyszkolnym Konkursie Szopki Bożonarodzeniowej- opiekun mgr Maria Kołacz

Antoni Truty kl. III a - wyróżnienie w XV Międzyszkolnym Konkursie Szopki Bożonarodzeniowej- opiekun mgr Halina Zamojska

Drużyna chłopców - III miejsce w Igrzyskach Ośrodka Sportowego Nowy Targ w Piłce Ręcznej - opiekun mgr Karol Majewski 

Szkoła Podstawowa nr 4 - III miejsce w Miejskich Igrzyskach Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim - opiekun mgr Maciej Zborowski 

Amelia Jarząbek kl. I b - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Zima w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Maria Kołacz 

Szymon Ambroż kl. III a - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Zima w poezji dziecięcej" - opiekun mgr Halina Zamojska

Karina Tylka kl. III a - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Zima w  poezji dziecięcej" - opiekun mgr Halina Zamojska

Zofia Sięka kl. VII a - wyróżnienie w XIV Konkursie Literackim "Na tatrzańskim szlaku" - opiekun mgr Renata Staszel 

Michał Piłat kl. V a - I miejsce w V Konkursie Recytatorskim Twórczości Jerzego Tawłowicza - opiekun mgr Bogusława Mozdyniewicz

Wiktoria Bryniarska kl. VI b - wyróżnienie w V Konkursie Recytatorskim Twórczości Jerzego Tawłowicza - opiekun mgr Magdalena Stychno-Gąsior

Victoria Myrda kl. III a - nagroda specjalna w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Koszyczek Wielkanocny" - opiekun mgr Halina Zamojska

Franciszek Pyzowski kl. II a - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Góralskie Cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Anna Bartoń kl. II a - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góralskie Cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - RusnakSylwia Sopiarz kl. II a - wyróżnienie w VI Podhalańskim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej "Góralskie Cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Kamil Luberda kl. II a - wyróżnienie w VI Podhalańskim Konkursie Czytelniczo-Plastycznym Gwarowych Tekstów Literatury Regionalnej "Góralskie Cytanie" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak 

Magdalena Bąk kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Oliwier Budzik kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Tomasz Liszka kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Jakub Tętnowski kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Michał Tischner kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Adrian Sikora kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Maria Sikora kl. II a -wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Z Drukarni Podhalańskiej - Akcydensy żródłem wiedzy o historii mojego regionu" - opiekun mgr Maria Kilanowicz - Rusnak

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...