Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Osiągnięcia uczniów: 2019-2020

Drużyna dziewcząt - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Unihokeju Dziewcząt - opiekun mgr Maciej Zborowski

Drużyna chłopców - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców - opiekun mgr Karol Majewski

Michał Piłat kl. VI a - I miejsce w XXIII Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Nędzy-Kubińca - opiekun mgr Magdalena Stychno-Gasior

Magdalena Żółtek kl. III b - wyróżnienie  w XXIII Międzygminnym Konkursie Recytatorskim im. Stanisława Nędzy-Kubińca - opiekun mgr Beata Stasik

Zespół wokalno-instrumentalny (IV-VIII) - I miejsce w Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża - opiekun mgr Piotr Urzędowski

Zespół wokalno-instrumentalny (I-III) - II miejsce w Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża - opiekun mgr Maria Kilanowicz-Rusnak

Zuzanna Jachymiak kl. VIII a - I miejsce oraz nagroda Komendanta Placówki Straży Granicznej w Zakopanem podczas Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża - opiekun mgr Piotr Urzędowski

Nadia Bielak kl. III b - Nagroda w XXIV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik 

Amelia Kułakowska kl. III b - Nagroda w XXIV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik 

Jonasz Fąk kl. III b - Wyróżnienie w XXIV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik 

Olwier Zięba kl. III b - Wyróżnienie w XXIV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik

Drużyna chłopców - III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców - opiekun mgr Karol Majewski

Drużyna chłopców - I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców - opiekun mgr Karol Majewski

Nadia Bielak, Filip Gąsior, Dawid Łukasik kl. III b -II miejsce w XVI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Nowym Targu - opiekun mgr Beata Stasik

Drużyna dziewcząt - II miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt - opiekun mgr Maciej Zborowski 

Drużyna dziewcząt - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt - opiekun mgr Maciej Zborowski 

Drużyna chłopców - II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców - opiekun mgr Karol Majewski 

Anastazja Lendecka kl. I a -nagroda w konkursie plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Halina Zamojska 

Amelia Kułakowska kl. III b -nagroda w konkursie plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Beata Stasik  

Julia Koperska kl. III b -nagroda w konkursie plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Beata Stasik 

Filip Gąsior kl. III b -nagroda w konkursie plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Beata Stasik

Wiktoria Plewa kl. III b -nagroda w konkursie plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Beata Stasik

Samuel Żółtek kl. VII a -nagroda w konkursie Fotograficznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Anna Chabrzyk

Franciszek Konopka kl. I a - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Świąteczna" - kategoria pomysł - opiekun mgr Halina Zamojska

Amelia Kułakowska kl. III b - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie "Kartka Świąteczna" - kategoria wykonanie - opiekun mgr Beata Stasik

Anastazja Lendecka kl. I a - I miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie "Anioł Bożonarodzeniowy" - kategoria rodzinna - opiekun mgr Halina Zamojska

Anastazja Lendecka kl. I a - Nagroda w  Międzyszkolnym Konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa" - kategoria rodzinna - opiekun mgr Halina Zamojska 

Anna Filas kl. II a - Nagroda w  Międzyszkolnym Konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa" - kategoria rodzinna - opiekun mgr Maria Kołacz 

Ramona Piątek kl. VII a - Nagroda w  Międzyszkolnym Konkursie "Szopka Bożonarodzeniowa" - kategoria rodzinna - opiekun mgr Danuta Piekarczyk 

Anastazja Wojeńska kl. II a - Nagroda Specjalna Burmistrza Miasta Nowy Targ w konkursie plastycznym "Sowy w Mieście"

Karina Plewa kl. VII a - I miejsce w konkursie plastycznym "Sowy w Mieście"

Bartłomiej Liszka kl. V a - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Julia Koperska kl. III b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - opiekun mgr Beata Stasik

Dawid Myrda kl. V c - Laureat Wojewódzkiego Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie"

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...