Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Rok szkolny 2020/2021

Drużyna dziewcząt - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Unihokeju Dziewcząt - opiekun mgr Krystian Celiński

Drużyna dziewcząt - I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży w Unihokeju Dziewcząt - opiekun mgr Krystian Celiński

Dominik Jędraczka kl. Ia - Nagroda w XXV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik

Michał Stołowski kl. Ia - Nagroda w XXV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik

Franciszek Piłat kl. Ia - Wyróżnienie w XXV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" - opiekun mgr Beata Stasik

Daniel Reather kl. Va - Nagroda w Konkursie Fotograficznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Piotr Urzędowski

Dominik Jędraczka kl. Ia - Nagroda w Konkursie Plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Beata Stasik

Iga Piłat kl. Ia - Nagroda w Konkursie Plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Beata Stasik

Hubert Plewa kl. Ia - Nagroda w Konkursie Plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Beata Stasik

Małgorzata Sięka kl. IIIa - Nagroda w Konkursie Plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Maria Kołacz

Natalia Zięba kl. IIIb - Nagroda w Konkursie Plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Lucyna Jaróg

Wiktoria Plewa kl. IVb - Nagroda w Konkursie Plastycznym "Kraina lodu, rzek i źródełek - woda w mojej okolicy" - opiekun mgr Piotr Urzędowski

Szkoła Podstawowa nr 4 - I miejsce w Miejskim Konkursie Recyklingowym - zbiórka puszek aluminiowych - opiekun mgr Anna Chabrzyk

Radosław Nieć kl. IIIb - I miejsce w Miejskim Konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Lucyna Jaróg

Jakub Duda kl. IIIb - III miejsce w Miejskim Konkursie "Kartka Świąteczna" - opiekun mgr Lucyna Jaróg

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...