Pakiet Office dla szkoły

07/05/2020

Potrzebujesz lepszych narządzi do pracy zdalnej - zgłoś się szkoły.

Dyrektor Szkoły informuje wszystkich zainteresowanych (uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników SP4), iż wychodząc naprzeciw i spełniając Państwa oczekiwania w zakresie pracy zdalnej, podpisał umowę z Microsoft na nieodpłatne (darmowe) udostępnienie szkole 3000 licencji pakietu Office do pracy w domu, w szkole lub innych miejscach (również na kilku urządzeniach).

Różnica w pracy polega na tym, iż otwarcie programu np. Word następuje poprzez stronę internetową (przeglądarkę), a pliki zapisywane są tzw. Chmurze (można te pliki również pobrać i zapisać na swoim komputerze).

Dlatego ktokolwiek z Państwa wyraża wolę pozyskania za darmo takiego Pakietu Office 365 proszę o kontakt z Dyrektorem Szkoły. Zostanie wygenerowany login i hasło do pobrania ww. pakietu.

Zachęcamy do skorzystania z darmowej licencji Pakietu Office 365.