Podsumowanie akcji "Odblaskowa szkoła"

06/11/2014

Noszę odblaski - jestem widoczny i bezpieczny na drodze!

31.10.2014r. odbyło się podsumowanie akcji "Odblaskowa Szkoła", na którym gościem specjalnym był młodszy aspirant pan Mariusz Ciesielski z nowotarskiej policji. Na zakończenie działań podejmowanych przez uczniów wraz z koordynatorami: panią Danutą Piekarczyk i Lucyną Jaróg klasa III a przedstawiła scenkę sytuacyjną podkreślającą najważniejsze hasła dotyczące bezpieczeństwa w domu, szkole i na drodze. A przypomnijmy, że przez całe dwa miesiące przeprowadziliśmy szereg działań promujących bezpieczne zachowanie się w różnych sytuacjach.
Rozstrzygnięty został również szkolny konkurs wiedzy o ruchu drogowym, w którym spośród klas I -III:
I miejsce zdobył - Kamil MaślankaII miejsce - Jakub Staszel, III miejsce- Katarzyna Musiorska, natomiast wśród uczniów klas IV-VI najlepszy był Kamil Kuźniar - I miejsce, następnie Grzegorz Czerenkiewicz - II miejsce i Błażej Zych - III miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!