Szkoła Podstawowa nr 4 Herb Nowy Targ Menu

Pomoc dla Angeliki Worwa

21/03/2010

Wczoraj jest przeszłością . Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem ...

W dniu 21 03. 2010r. w Kościele Św. Brata Alberta uczniowie naszej szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym przeprowadzą zbiórkę pieniędzy. Zebrane środki pieniężne zostaną przeznaczone na operację dla naszej uczennicy.  Dziękujemy za zaangażowanie i wszelką pomoc:-).


Podziękowanie

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi."
 Jan Paweł II

W związku z przeprowadzoną w dniu 21.03.2010r. zbiórką pieniężną na pomoc dla Angeliki Worwa składamy serdeczne podziękowania  za życzliwość, okazaną pomoc, zaufanie oraz wielkie serce. Wasza serdeczność i pomoc jest nieoceniona.
Zebrana suma pieniędzy to 6 tysięcy złotych, które zostało przekazane na konto osobiste Angeliki Worwa. Żywimy także głębokie przekonanie, iż ta akcja jest jedynie pewnym etapem Naszej wspólnej aktywności, a niedaleka przyszłość przyniesie jeszcze wiele okazji do dalszych kontaktów i wspólnego działania dla dobra dziecka.
Jednocześnie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim którzy swoją pracą, zaangażowaniem przyczynili się do tej akcji. Mamy tu na myśli nauczycieli, księdza proboszcza i wszystkich uczniów naszej szkoły.
Łącząc wyrazy głębokiego szacunku i szczerej sympatii pragniemy życzyć mieszkańcom Parafii Św. Brata Alberta, zrealizowania wszystkich zamierzeń i planów, tak w życiu prywatnym, jak osobistym oraz Wesołego Alleluja.


mgr Halina Zamojska-Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nowym Targu
Państwo Beata i Dariusz Worwa
Nowy Targ. 25.03.2010r.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...