Potwierdzenie uczęszczania dzieci do oddziału przedszkolnego

30/03/2021

Rodzice dzieci zobowiązani są dokonać potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego szkoły, do którego zostało zakwalifikowane

Szanowni Państwo!

Od dnia 30.03.2021 r. do 12.04.2021 r. należy w sekretariacie szkoły złożyć w postaci pisemnego oświadczenia, potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego w szkole, do której zostało zakwalifikowane.

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Nowym Targu znajduje się na tablicy informacyjnej w szkole.

Informacji, czy dziecko zostało zakwalifikowane udziela sekretariat szkoły w godzinach urzędowania.

Do złożenia oświadczenia potwierdzającego wolę uczęszczania dziecka dooddziału przedszkolnego w naszej szkoły zobowiązani są rodzice dzieci wszystkich dzieci bioracych udział w rekrutacji.

Druk deklaracji można pobrać z pliku poniżej i dostarczyć osobiście lub wysłać na adres sekretariat@sp4.nowytarg.pl