Promocja odblasków

29/10/2018

"Bądź widoczny na drodze"

W dniu 28.10.2018 r. uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Nowym Targu zachęcały społeczność lokalną do dbania o bezpieczeństwo na drodze i rozdawały elementy odblaskowe w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła". Celem niedzielnej promocji odblasków było zachęcenia nie tylko dzieci, ale i dorosłych do noszenia elementów odblaskowych na co dzień. Małymi krokami zbliża się pora jesienno - zimowa, a więc wcześniej zapada zmrok, robi się szaro. Nasze bezpieczeństwo zależy w dużej mierze od nas samych. Mamy nadzieję, że taka akcja przyczyni się do wzrostu świadomości i troski o własne bezpieczeństwo.

Składamy serdeczne podziękowania księdzu proboszczowi z parafii Świętego Brata Alberta na Niwie, który zaprosił naszych uczniów do rozdawania odblasków w niedzielę po mszy świętej oraz sponsorowi "Firmie remontowo- budowlanej "JG".