"Klub bezpiecznego Puchatka"

03/10/2013

Uczniowie klasy 1A naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym dla klas pierwszych pt. "Klub bezpiecznego Puchatka". Organizatorem programu jest Firma Maspex wraz z Biurem Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Patronat honorowy nad programem sprawują Kuratoria Oświaty oraz Komendant Główny Policji.
Celem programu jest edukacja Pierwszoklasistów w zakresie bezpieczeństwa. Poruszane tematy to: bezpieczeństwo w domu, w szkole, na drodze i w czasie zabawy.Wychowawca klasy 1A mgr Halina Zamojska będzie prowadziła lekcje na temat bezpieczeństwa. Po zakończeniu programu przeprowadzony zostanie Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa, a uczniom zostanie przyznany certyfikat "Klubu bezpiecznego Puchatka". Życzymy Pierwszakom  powodzenia i bezpiecznej drogi.